Szwagier postanowił założyć własną działalność i zaoferował mi współpracę. Początkowo nie chciałem się zgodzić, ale z czasem sam doszedłem do wniosku, że to genialny pomysł. Będę odpowiadał za kontakty z klientami i sporządzanie ofert dla nich.

Sklep z tanimi pieczątkami

tanie pieczątki łódźSzwagier powiedział, że muszę mieć własną pieczątkę, ponieważ jest mi ona niezbędna. On tylko będzie wykonywał prace fizyczne a też ma własną pieczątkę i wiedziałem, że to jest konieczne. Szwagier powiedział, że tanie pieczątki łódź można dostać w sklepie niedaleko naszej firmy, bo on właśnie tam wyrobił swoją. No to poszedłem tam od razu, ponieważ nie miałem na co czekać a czas naglił, bo miałem umówione spotkanie na piątek z potencjalnym kontrahentem i musiałem być przygotowany. Na miejscu obsłużył mnie młody chłopak. Dopytałem czy na pewno mają tanie pieczątki łódź w ofercie, bo nie zamierzałem za nic przepłacać. Kiedy pokazał mi cennik to już się nie odzywałem. Takich cen to ja nigdy nie widziałem. Przekazałem dane, które mają się znaleźć na pieczątce i mam po nią wrócić jutro rano. Idealnie się składa, bo mam kilka spraw w okolicy do załatwienia. Szwagrowi powiedziałem, że na jutro będzie pieczątka i mogłem wrócić do projektowania umowy współpracy. Zrobię kilka wersji, bo różnie to bywa a chcę być przygotowany na różne ewentualności. Skończyłem przed szesnastą i mogłem wrócić do domu. Następnego dnia pojechałem do sklepu odebrać swoją pieczątkę. Zrobili ją na prawdę solidnie i jestem zadowolony z ich usług.

Firma prosperuje całkiem nieźle i udało się spisać sporo cennych umów. Na każdej z nich widnieje moja imienna pieczątka wraz z numerem kontaktowym i numerem uprawnienia. Jestem zadowolony ze współpracy ze szwagrem. Dobrze nam się wszystko układa.