Parkiet w moim domu potrzebuje pilnego odświeżenia. Przez lata użytkowania stracił blask i kolor, ale zyskał mnóstwo rys. Tylko jak zdecydować się na cyklinowanie bez konieczności wyprowadzania się z domu na bliżej nieokreślony czas? I jak zabezpieczyć meble w całym budynku, aby nie trzeba było zmieniać wystroju całego domu, lub wytrzepywać z nich pyłu do kolejnej usługi?

Cyklinowanie bez strat

cyklinowanie bydgoszczZ czym kojarzy mi się cyklinowanie? Z pyłem i kurzem wszechobecnym, wciskającym się w każdą szczelinę. Pewnie dlatego tak długo zwlekałam z podjęciem decyzji o tym przedsięwzięciu. Pełna obaw rozpoczęłam poszukiwania firmy, która wykona moje zlecenie szybko, sprawnie i dobrze. Przy okazji natknęłam się na metodę: bezpyłowego cyklinowania. To było jak niespodzianka od losu i całkowicie zmieniła mój stosunek. Znalazłam setki ofert z województwa kujawsko-pomorskiego o nazwie „cyklinowanie Bydgoszcz” i wybrałam kilka z nich. Udało mi się znaleźć firmę, która zlecenie mogła wykonać już kolejnego dnia. Byłam pełna podziwu dla profesjonalizmu i szybkości wykonania usługi. Fachowe szlifowanie odsłoniło oblicze parkietu, o którym już dawno zapomniałam. Wszystkie szpary zostały wypełnione. Polerowanie i lakierowanie było już tylko przyjemnością. Wszystko odbyło się bez udziału mojego najstraszniejszego wroga – pyłu. Niespodzianką była też możliwość wyboru innego odcienia lakieru. Jak tu nie skorzystać z takiej okazji i nie odmienić wyglądu całego mieszkania?

Bardzo cieszę się, że trafiłam na firmę godną polecenia, niezwykle sprawną i profesjonalną. To przeżycie pozwoliło mi pozbyć się koszmarów związanych z cyklinowaniem. Teraz wiem, że mój parkiet nie będzie musiał już tak długo czekać na kolejny zabieg upiększający. Ja i moja rodzina możemy się cieszyć parkietem, który wygląda jak nowy.