Wraz z końcem roku warto zachodzi potrzeba wymiany kalendarza. Obecnie mamy ich do wyboru wiele, a w miesiącach zimowych często napotkać można sezonowe wyprzedaże – również materiałów papierowych i piśmienniczych. Warto wtedy zaopatrzyć się np. w nowe akcesoria biurowe.

Kalendarz dla każdego

 kalendarz trójdzielny na zamówienieW ostatnich latach bardzo popularne stało się posiadanie narzędzi ułatwiających organizację i planowanie. Co prawda wiele osób ceni sobie postęp technologiczny i korzysta w tej kwestii z aplikacji elektronicznych, ale wciąż pozostaje duża liczba osób, które preferują bardziej tradycyjne rozwiązania… Dla nich właśnie produkowany jest na przykład kalendarz trójdzielny na zamówienie, który można nabyć ustalając wcześniej, co ma się na nim znaleźć – począwszy od zdjęcia rodzinnego, po broszurę reklamującą nasz biznes. W zależności od tego, gdzie taki kalendarz ma zawisnąć, jakie będzie jego przeznaczenie – możemy zdecydować się na większy, mniejszy, z barwną główką bądź też całkiem minimalistyczny. Zaletą tego typu produktu jest to, że posiada taśmową podziałkę, dzięki której w łatwy sposób zaktualizujemy codzienną datę – wystarczy przesunąć okienko w odpowiednie miejsce. Taki kalendarz zawieszony w biurze może posłużyć jako wizytówka naszego biznesu, a ofiarowany w prezencie – choćby z okazji zbliżającego się Dnia Babci – będzie dobrą rodzinną pamiątką. Zdjęcie w łatwy sposób można potem odseparować i zachować na długie lata. Możemy także zamówić taki, którego karty miesiąca będą zmieniały się ze zdjęciami – wtedy wystarczy przygotować 12 różnych preferowanych zdjęć.

Karty tego typu kalendarza można zrywać. Posiadają też pole na notatki, co ułatwi nam finalizację codziennych planów – możemy np. wypisać na nich listę spraw czy zakupów do realizacji. Warto zaopatrzyć się w co najmniej jeden kalendarz, by mieć sprawy pod kontrolą.