Nawet nie sądziłam, że przygotowania do ślubu będą dla mnie tak ogromnym wyzwaniem. Nigdy wcześniej nie załatwiałam tego typu spraw i nie do końca wiedziałam za co się zabrać. Przygotowałam sobie więc listę rzeczy do zrobienia i to zdecydowanie mi wszystko ułatwiło.

Zatrudnienie didżeja trafną decyzją

dj na weseleNajwiększym dylematem było dla mnie wybranie orkiestry na wesele. Nie do końca wiedziałam, czy to było dobre rozwiązanie. Plusem było to, że muzyka leciała na żywo, ale jakoś nie mogłam się zdecydować na żaden zespół. Kiedy spotkałam się z przyjaciółką, żeby porozmawiać o przygotowaniach do ślubu to ona udzieliła mi pewnej rady. Powiedziała, że najlepszy będzie dj na wesele z wielu powodów. Po pierwsze, mogłam mieć pewność, że muzyka będzie oryginalna i dopasowana do potrzeb wszystkich gości. Po drugie, taki didżej był o wiele tańszy od orkiestry i na dodatek mogłam mieć pewność, że muzyka będzie grana przez całe wesele. Moja przyjaciółka miała rację. Wiedziałam już, że wybór didżeja na wesele zamiast orkiestry było lepszym rozwiązaniem. Zaczęłam więc poszukiwania didżeja, który miał zagrać na moim weselu. Znalazłam wiele interesujących ogłoszeń i odbyłam liczne spotkania. Zdecydowałam się jednak na didżeja, który grał tylko na weselach, ponieważ miałam pewność, że będzie najlepszy. W końcu to miał być najważniejszy dzień w moim życiu i wszystko miało być idealnie. Didżej sam zaoferował muzykę jaką będzie puszczał i jego propozycja od razu przypadła mi do gustu.

Mojemu narzeczonemu pomysł z didżejem bardzo się spodobał. Większość jego znajomych decydowała się na to rozwiązanie i każdy zawsze był zadowolony. Korzyści wiązały się nie tylko ze sporymi oszczędnościami, ale także z jakością muzyki i zadowoleniem wszystkich gości.