W tym roku mąż z okazji naszej dziesiątej rocznicy śluby wykupił dla nas dwutygodniową wycieczkę za granicą. Od dawna marzyłam o takim wyjeździe tylko we dwoje. Chciałam pojechać na wakacje chociaż raz bez dzieci i tak naprawdę odpocząć.

Idealnie wydepilowane ciało przed urlopem

laserowa depilacja bikini łódźMuszę przyznać, że nie pamiętam kiedy cieszyłam się aż tak na jakiś wyjazd. Stwierdziłam, że wcześniej schudnę i przygotuję się jakoś żeby na plaży prezentować się jak najlepiej. Koleżanka powiedziała mi żebym zadbała także o to żeby mieć gładkie ciało. Ona już dawno zrobiła sobie depilację laserową i od dawna na to mnie namawiała. Ja zawsze miałam jakieś wytłumaczenie żeby tego nie robić. Ale z okazji tego wyjazdu postanowiłam w końcu oddać się temu zabiegowi. Taka laserowa depilacja bikini łódź nie jest przecież droga. A w końcu będę miała spokój z goleniem się na wczasach. Zawsze jest to jednak męczące. Mi przynajmniej jakoś nigdy za bardzo nie chcę się tego robić. Umówiłam się więc na tą depilację. Ten gabinet znajduje się bardzo blisko mojej pracy także umówiłam się od razu po niej. Zdecydowałam się na depilację okolic bikini i nóg a także pach. Skoro już to robiłam to chciałam mieć gładkie wszystkie te partie ciała, które do tej pory przysparzały mi problemów. Jeden zabieg nie trwał długo. Oczywiście musiałam je powtórzyć kilka razy żeby pozbyć się włosków całkowicie. Jednak z każdym kolejnym zabiegiem widziałam jak ciało robi się gładsze. Aż w końcu nie widziałam u siebie już żądnego włoska.

Jest to niezwykły komfort nie musieć się martwić depilacją. I był to też pierwszy raz gdy nie martwiłam się tym na urlopie i nie musiałam spędzać w łazience dłuższego czasu przed wyjściem na plażę tak jak kiedyś. Także mogę coś takiego polecić każdej pani.