Marihuana, jaka jest dostępna w sklepach konopnych, jest absolutnie legalna i możemy kupować ją bez ograniczeń. Możemy ją również posiadać, a nawet częstować innych, co w przypadku zwykłej marihuany, byłoby kryminalnym występkiem.

Zakup legalnego suszu CBD

legalny suszSusz konopny jest sprzedawany w formie kwiatostanów, które przyjmują niemal każdy odcień zieleni – w zależności od odmiany. Jego najpopularniejsze odmiany sprzedają się nawet lepiej od olejów i past konopnych, co dla niektórych jest może nieco dziwne. Jednak patrząc z logicznego punktu widzenia – medyczna marihuana to produkt skuteczny, wydajny, bogaty w CBD i przede wszystkim tani. Zatem nie może dziwić, ze jest on doskonałą alternatywą dla innych, najczęściej dużo droższych produktów konopnych. Legalny susz zawiera nie więcej niż 0,002% tetrahydrokannabinolu (THC), toteż nie ma właściwości odurzających ani uzależniających. Jest też zatem w stu procentach bezpieczny. Marihuana lecznicza jest sprzedawana na gramy, a najtańsze jej odmiany to wydatek rzędu 20-30 złotych, natomiast gatunki o bardzo wysokiej zawartości kannabidiolu kosztują około 50-60 złotych. Klienci natomiast najczęściej stawiają na marihuanę, która zawiera od 5-15% CBD, jako, że można ją stosować zarówno w leczeniu, jak i profilaktyce wielu chorób. Pamiętajmy, by chronić susz przed działaniem promieni UV oraz wilgoci, w przeciwnym razie może on się przesuszyć lub zgnić. Nie trzymajmy też go w folii aluminiowej, albowiem wówczas szybciej traci świeżość.

Wielu klientów sklepów konopnych sięga po medyczną marihuanę po lekturze literatury, traktującej o CBD. Bowiem znając fakty na temat tej leczniczej substancji organicznej, nie można pozostać głuchym i obojętnym na fakt, że jest to nic innego, jak niezwykle silne, naturalne lekarstwo.