Pracuję dobrej i znanej firmie. Lubię swoją prace i mam na swoim koncie wiele zleceń. Jestem przedstawicielem handlowym od jakiegoś czasu. Zaczynałam pracę w firmie na stanowisku produkcyjnym ale awansowałam co jakiś czas i teraz moje obowiązki najbardziej mi się podobają.

Klienci chętnie inwestują w dobre drzwi

producent drzwi zewnętrznych drewnianychZnam firmę bardzo dobrze. Dzięki temu, że pracowałam na kilku stanowiskach wiem jak ona funkcjonuje i znam dobrze asortyment. Jako producent drzwi zewnętrznych drewnianych jesteśmy znani nie tylko w mieście ale także w całym kraju i powoli wkraczamy za granice. Zależy nam żeby zdobyć klientów z zagranicy i wiele osób nad tym już pracuje. Ja między innymi także, dzięki temu często wyjeżdżam ale nie przeszkadza mi to. Nie mam rodziny, dzieci żony wiec jestem elastyczny. Znam dobrze język angielski i łatwo komunikuje się z ludźmi. Praca w tej firmie zapewnia mi rozwój i dobre warunki finansowe. Sprzedając drzwi drewniane mam pewność, że są one najlepszej jakości. Sam mam w swoim mieszkaniu te drzwi i jestem z nich bardzo zadowolony. Można je zamawiać w różnych wymiarach. Produkujemy standardowe i duże na specjalne zamówienie. Nasi klienci chętnie do nas wracają i polecają nasze usługi dzięki temu, ze są kompleksowe. Zapewniamy darmowy wymiar i doradztwo a także montaż. Klienci nie musza martwić się dostawą bo wszystko bierzemy na siebie. Staramy się dbać o każdego klienta bo jako producent drzwi zewnętrznych drewnianych zdajemy sobie sprawę, że konkurencja na rynku jest duża.

Walczymy o każdego klienta i chcemy żeby był zadowolony z naszych usług i towarów. Ja mam sporo zleceń i udało mi się zdobyć na prawdę dużo dobrych klientów. Dzięki temu mój szef jest ze nie zadowolony a to jest dla mnie ważne. Daje mi to motywację do działania.