Już ładnych parę lat sylwestra spędzałam z mężem w domu. W sumie to chyba się już do tego przyzwyczailiśmy i nie przywiązaliśmy wielkiej wagi do tego dnia. Jednak w tym roku było inaczej. Znajoma powiedziała, że idzie z mężem na bal i potrzebują jeszcze jednej pary do stolika.

Zakup wyjątkowej sukienki na bal sylwestrowy

sukienki producentByłam bardzo sceptycznie nastawiona, jednak koleżanka postawiła na swoim i w końcu zdecydowaliśmy się. Jednak do tego wyjścia musieliśmy się przygotować. Może nie tyle mąż bo on przecież wystarczy, że założył garnitur i ładną koszulę. Za to ja musiałam kupić sobie nową sukienkę, bo nie miałam w co się ubrać. Wybrałam się z koleżanką na zakupy. Ona powiedziała mi, że wie gdzie są ładne sukienki producent na takie właśnie okazje. W sklepie było wiele sukienek. Dużo czasu zajęło mi obejrzenie ich wszystkich. Koleżanka co chwilę zachwycała się kolejnym modelem. Po chwili zaczęłyśmy mierzyć te sukienki, które wyjątkowo nam się spodobały. Było ich sporo, jednak miałyśmy kupić tylko jedną. Mi spodobało się kilka. Koleżanka pomogła mi dokonać wyboru. Była to sukienka, która prezentowała się pięknie do tego była wygodna. Myślałam, że takie połączenie jest niemożliwe. Sukienka ta została bardzo starannie wykonana. Jej koszt też nie był wysoki. Koleżanka znalazła także coś wyjątkowego dla siebie. Także ze sklepu wyszłyśmy bardzo zadowolone i podekscytowane tym co kupiłyśmy. W domu jeszcze raz przymierzyłam sukienkę i upewniłam się tylko, że dokonałam odpowiedniego wyboru.

Teraz w końcu cieszyłam się, że idziemy na tą imprezę. Przed balem poszłam jeszcze do fryzjera i wykonałam wieczorowy makijaż. Gdy założyłam tę sukienkę to stwierdziłam, że dawno tak dobrze nie wyglądałam. Mąż tego wieczoru prawił mi same komplementy.