Niedawno miał nastąpić bardzo ważny dzień w moim życiu, ale nie najważniejszy. Najważniejszym dniem mojego życia, było urodzenie przeze mnie pięknego synka o czarnych oczach, imieniem Mikołaj. Drugim ważnym dniem był ślub z moim ukochanym narzeczonym, który miał nastąpić dokładnie za dwa miesiące.

Zamawianie spersonalizowanych obrączek

obrączki na zamówienie z wrocławiaNie jest nowością fakt, że przy dziecku nie zawsze ma się czas na wszystko co sobie zaplanujemy. Dlatego ja sprawy związane ze ślubem załatwiałam, kiedy miałam kilka wolnych chwil i kiedy Mikołaj akurat nie płakał wniebogłosy. Było już mało czasu i trzeba było wybrać jakieś obrączki na zamówienie z wrocławia, bo to bardzo ważna kwestia. Bez obrączek nie może być ślubu. Zaplanowałam sobie, że zamówię obrączki z jakimś grawerem wewnątrz. Zastanawiałam się tylko, jaki napis wybrać. Nie chciałam niczego oklepanego. W końcu wymyśliłam coś od siebie i wyeliminowałam kilka pomysłów. Został nam jeden. Poza tym, musiałam dokładnie zmierzyć nasze wymiary palców, ponieważ ja miałam bardzo cieniutkie, tak samo jak mój narzeczony. Ciężko było coś znaleźć dla nas w sklepach, żebyśmy to przymierzyli, ponieważ nie mieliśmy popularnego rozmiaru. Mało kto ma aż tak chude palce i sama nie wiem nawet jaki był to rozmiar. Musieliśmy zamawiać je na specjalne zamówienie u jubilera, który pobrał nasze rozmiary i stwierdził, że pierwszy raz robi pierścionki o takich wymiarach. Zdążyłam więc na szybko odebrać zamówienie.

Gdy patrzyłam na pięknie wykonane obrączki, symbol naszej miłości, to bardzo się rozczuliłam. Obrączki wyszły idealnie, pięknie się prezentowały. Tak samo jak napis, czcionka którą wybraliśmy była najładniejsza według nas. Mam nadzieję, że obrączki będą nam służyć przez wiele lat, jak nie do końca życia.