Zdecydowałem się na filmowanie dronem głównie dlatego, że zawsze byłem zainteresowany nowoczesnym podejściem do filmowania. Tak się akurat składało, że miałem jednego drona, który był na tyle zaawansowany technologicznie, że nie było żadnego problemu, aby go wykorzystać do mniejszych realizacji filmowych dla klientów.

Filmy przy pomocy dronów

niedrogie filmowanie dronem w katowicachStwierdziłem jednak, że nadal będę uczył się tego, jak powinno się wykorzystywać drony w odpowiedni sposób tak, aby każdy z klientów był zadowolony z materiału filmowego, jaki otrzymują. Filmowanie dronem odbywa się zawsze z odpowiednim przygotowaniem jeśli chodzi o zabierany sprzęt na realizację. Dzięki temu, że coraz bardziej znam się na wykorzystywaniu dronów widzę, że moi klienci również dostrzegają rosnące możliwości jeśli chodzi o realizacje filmowe. Wykorzystywanie dronów jest nieograniczone. Zgłaszają się do mnie naprawdę różne firmy i tak nie mam żadnego problemu z tym, aby obsłużyć większe wydarzenia, ale także te o wiele mniej angażujące. Ostatnio nawet niedrogie filmowanie dronem w katowicach wykorzystywałem drona do relacji filmowej na ślubie i faktycznie cieszyło się to dużą popularnością. Wiedziałem, że bardzo dobra jakość przekazywanych materiałów wideo to będzie moja wizytówka do tego, aby zaproponować moim klientom najlepsze filmy, jakie mieli okazję oglądać w ostatnim czasie. Do każdego drona posiadałem także kontroler, dzięki czemu proces sterowania nim był niezwykle prosty. Filmowanie dronem jest stale rozwijającą się dziedziną.

Podobnie jak i przepisy odnośnie latania takim urządzeniem – stale się zmieniają, więc nie dość, że trzeba inwestować w coraz to bardziej profesjonalny sprzęt i drony, to także trzeba myśleć o przepisach, które trzeba śledzić na bieżąco. Filmowanie dronem jest zarówno rozrywką, jak i dobrym pomysłem na biznes.