Chyba od zawsze uwielbiam jeździć na rowerze. A przynajmniej od momentu kiedy w dzieciństwie otrzymałam swój pierwszy rowerek. Jazda na rowerze to dla mnie sama przyjemność, na chwilę mogę zapomnieć o wszystkich problemach, trudach codziennych. Rower o też doskonały sposób na poruszanie się po mieście, szczególnie w większych miastach.

Szukam roweru trekkingowego damskiego

rowery trekkingowe damskie krossJa codziennie do pracy, za zakupy, na kawę z przyjaciółką jadę na rowerze. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bo po pierwsze nie muszę stać w korku, po drugie nigdy nie mam problemu z zaparkowaniem roweru. Nawet jeśli nie ma specjalnie przeznaczonych barierek na rowery to zawsze znajdzie się płot, drzewo do którego mogę na chwilę przypiąć rower. Ponadto jest to, moim zdaniem, najszybszy środek transportu w godzinach szczytu. Ostatnio jednak rozglądam się za nowym rowerem dla mnie. Spodobał mi się niedawno rowery trekkingowe damskie kross. Widziałam ten rower w sklepie i od razu przypadł mi do gustu, aż nie mogłam od niego oderwać oczu. Mając taki rower mogłabym nie tylko jeździć po mieście do pracy, ale również wybierać się na dłuższe wyprawy poza miasto. Już zaczęłam sobie wyobrażać siebie na nowym rowerze jeżdżąc po parkach, lasach, wiejskich dróżkach. Dlatego postanowiłam kupić właśnie ten model. Oczywiście największy problem miałam z kolorem. W końcu po jakiś dwóch godzinach zdecydowałam się wybrać swój pierwszy typ – czyli ciemnoczerwony rower z czarnymi kółkami.

Od razu również kupiłam nowy kas i pompkę do kół oraz nowe sakwy na rower, które na pewno będą mi potrzebne podczas dłuższych wypraw. Już nie mogę się doczekać, aż będę mogla wypróbować mój nowy rower. Muszę jeszcze wyznaczyć sobie trasę, namówić moją koleżankę do wyprawy i będę mogła ruszać.