Przytulanki to coś, co kochają wszyscy bez względu na wiek. Towarzyszą nam najczęściej już od pierwszych chwil naszego życia i tym samym stają się dla nas najwierniejszymi przyjaciółmi. Przytulanki tulimy ze szczęścia, płaczemy w ich futerka i zasypiamy przy nich spokojniej.

Wspaniała kotka na prezent

maskotki kotyPrzez wzgląd na to, jak dużą rolę pełnią w naszym życiu przytulanki, wielu z nas kocha je całym sercem nawet wówczas, kiedy staje się dorosłym człowiekiem. Za rewelacyjny przykład może posłużyć tutaj moja młodsza siostra, która pomimo tego, że ma już ponad dwadzieścia lat uwielbia otaczać się maskotkami zupełnie tak, jak za dzieciństwa. Jej ulubionymi maskotkami są kotki, dlatego jej sypialnia od zawsze była pełna pluszowych kotków. Z racji tego, że zbliżały się imieniny mojej siostry postanowiłam, że kupię jej jakąś oryginalną maskotkę. Maskotki koty są bardzo popularnymi przytulankami, które z łatwością znajdziemy w pierwszym lepszym sklepie z zabawkami, jednak ja chciałam, aby maskotka ode mnie nieco wyróżniała się od reszty. W końcu w jednym ze sklepów internetowych z asortymentem dla dzieci znalazłam doskonałą przytulankę dla mojej siostry. Była to maskotka kota, lecz to, co ją wyróżniało to kolor i rozmiar. Kot był różowo czarny i mierzył sobie ponad metr! Wiedziałam, że siostra się ucieszy na taki prezent, szczególnie, że tak wielkiej przytulanki jeszcze nigdy chyba nie miała. Zamówiłam zatem maskotkę, którą kurier dostarczył już po dwóch dniach.

Maskotka okazała się znacznie lepsza na żywo, niż na zdjęciach. Takich rozmiarów przytulanki przeważnie są twarde właśnie dlatego, aby mogły zachować swoje kształty przy tak ogromnych wymiarach, jednak ta maskotka była bardzo mięciutka, a w dodatku jej futerko było bardzo długie i naprawdę bardzo puszyste.