Postanowiłam zorganizować dla siebie super imprezę w plenerze. Miała to być impreza plenerowa, ogólnie miałam na nią kapitalny pomysł. Została mi jeszcze tylko cała organizacja do zaplanowania, która jak wiadomo wcale nie jest taka łatwa. Impreza była moją autorską, sama kiedyś wpadłam na ten pomysł. Postanowiłam, iż będzie to dla wszystkich niespodzianka.

Jak zorganizować imprezę w namiocie imprezowym?

namioty imprezoweNa początku bałam się wszystkim przygotowań i całej organizacji mojej imprezy. Miałam na nią zaprosić bardzo dużo osób a czasu było coraz mniej. Miałam także w planach zrobienie wszystkiego od deski do deski całkowicie sama. Co jak wiadomo mogło być wielkim wyzwaniem. Generalnie nie miałam też żadnego doświadczenie z organizowaniem imprez w żadnym nawet najmniejszym przypadku. Nawet swoje osiemnastki sama nie zorganizowałam. No cóż podjęłam się tego zadania więc trzeba je dokończyć należycie. W tym celu na samym początku mojej drogi musiałam zgłębić temat – namioty imprezowe. Potrzebowałam ich kilka sztuk i to takich bardzo dużych. Generalnie jeden powinien pomieścić około czterdziestu pięciu osób jak wychodziło z moich obliczeń. Namioty imprezowe miały być w licznie trzech. Najpierw musiałam sprawdzić ich cenę, generalnie wolałabym wynająć takie namioty jeżeli tylko znajdę taką możliwość, ponieważ zakup mógłby przerosnąć mój budżet przeznaczony na całą imprezę. Poza tym co ja miałam z nimi zrobić po zakończeniu tejże imprezy? W moim mieszkaniu na pewno nie miałabym ich gdzie magazynować.

Ostatecznie znalazłam producenta, który wynajmował takie namioty przeznaczone na duże masowe imprezy. Ceny takie wynajęcie były bardzo atrakcyjne, aż byłam bardzo mile zaskoczona, że są takie niskie. Dodatkowo mogłam wybrać kolor namiotów.