Specjalizując się w różnych działaniach reklamowych dobrze wiedzieliśmy, że jako agencja musimy stale podwyższać jakość naszych usług. Jednakże wraz z jakością chcieliśmy także posiadać bardziej rozbudowaną ofertę. Wpadliśmy na pomysł, że stworzymy własne studio do oklejania samochodów i zatrudnimy pracowników z dużym doświadczeniem, którzy na pewno poradzą sobie z tym zadaniem wyśmienicie.

Reklama na samochodzie

oklejanie pojazdów białystokOklejanie samochodów zainteresowaliśmy się od już dłuższego czasu. Początkowo zainteresowaliśmy się tym od strony technicznej, jak powinna zostać wykonana praca, aby klient był z niej jak najbardziej zadowolony. Po pewnym czasie, jak dostrzegliśmy wielką zaletę oklejania samochodów w marketingu postanowiliśmy wejść w ten biznes. Oklejanie pojazdów białystok z racji tego, że przeważnie wykonywane jest w salonach związanych z car detailingiem i warsztatach kosmetycznych do pojazdów wiedzieliśmy, że bez skutecznych działań marketingowych się nie obędzie. Z tego względu postanowiliśmy okleić kilka naszych samochodów firmowych, aby była to bardzo efektowna wizytówka, dzięki której na pewno zwiększymy grono zainteresowanych osób naszą nową ofertą. Oklejanie samochodów to dla nas bardzo dobry sposób na reklamę i wiedzieliśmy, że również inni ludzie dostrzegą bardzo duży potencjał w takich działaniach. Co najważniejsze, nasz zakład specjalizował się w takim oklejaniu, które na pewno będzie bardzo bezpieczne dla karoserii, dzięki czemu nasz klient nie musiał się martwić, że na przykład lakier zostanie zarysowany.

Oprócz korzyści marketingowych z oklejania pojazdu klienci są również informowani o korzyściach dla pojazdu. Samochód dobrze oklejony jest znacznie mniej podatny na uszkodzenia mechaniczne, a także na występowanie rdzy. Dzięki temu oklejanie samochodów cieszy się dużą popularnością.