Neony są jedną z lepiej funkcjonujących form reklamy. Mijając neony nocą, nie można odmówić im uroku. Wiele światowych stolic słynie z dużej ilości neonów, jak np. Nowy Jork czy Tokio. Jednak w Polsce również coraz częściej sięgamy po neony, będąc świadomymi ich walorów marketingowych i estetycznych.

Neony – miła dla oka reklama

neony w SzczecinieNeony nie szpecą miasta. Papierowe plakaty po paru dniach są za to poobrywane i mało atrakcyjne. Neony potrafią dodać światowego charakteru danej lokacji. Wielu osobom bardzo się podobają, i kojarzą chociażby ze stylem vaporwave. Neony swoim światłem przyciągają w weekendowe wieczory klubowiczów. Jednak można je stosować również do innego rodzaju reklamy, np. takiej, która ma przyciągnąć uwagę kierowców. Nikt nie przejdzie, ani nie przejedzie obojętnie obok światła bijącego tak intensywnie. Neony w Szczecinie, jak i innych Polskich miastach można zakupić w dobrej jakości i dopasowane do potrzeb klienta. Polska nie ustępuję swoją pomysłowością i jakością wykonania innym państwom. Neony występują w różnych kolorach, kształtach i wzorach. Współczesne technologie pozwalają na puszczenie wodzy fantazji w projektowaniu neonowych reklam. Neony mogą istnieć dzięki odkryciu związków chemicznych, którym zawdzięczamy to niezwykle intensywne, bijące po oczach światło. Najładniej prezentują się one po zmierzchu. Neony są charakterystycznym obrazkiem na fotografiach z wielu miast na świecie.

Podsumowując, neony to bardzo ciekawa forma reklamy. Jest ona dla wielu atrakcyjna wizualnie, a na pewno – zwraca uwagę swoim natężeniem światła i barw. Warto rozważyć wybór neonów, jeśli szukamy nietuzinkowej reklamy dla swojej firmy. Ładne neony zapadają w głowach przechodniów na dłużej niż plakat czy nawet spot reklamowy.