Moja przyjaciółka za dokładny tydzień wymyśliła sobie, że zrobi parapetówkę. Długo zastanawiałam się, co kupić Karolinie, ale nic sensownego nie wpadło mi do głowy. Dlatego udałam się do sklepu z różnymi artykułami domowymi i nie tylko. Może tak wpadnie mi coś w oko?

Dlaczego zdecydowałam się na zakup rolety w pasy?

roleta pasyChodziłam po różnych alejkach, aż w końcu trafiłam na dział z żaluzjami. Jeśli interesuje nas modna roleta pasy pionowe to jedna z opcji. Przypomniało mi się, że kiedyś Karolina chciała mieć taką roletę w kuchni. Stwierdziłam zatem, że to będzie wprost idealny prezent na tego typu imprezkę. Z tego co zdążyłam się zorientować to rolety w pasy kosztują od pięćdziesięciu złotych w górę. Nie jest to specjalnie duża kwota, ale myślałam, że cena jest niższa. Najbardziej podobała mi się roleta w kolorze białym, różowym i niebieskim. Przemyślałam to szybko i stwierdziłam, że najbardziej do kuchni Karoliny będzie pasowała roleta w pasy w kolorze bladoróżowym. Zapakowałam jedną z rolet do wózka, stwierdzając, że dokupię jeszcze jej ulubione wino i będzie zadowolona z prezentu. Kiedy wróciłam do domu, zapakowałam starannie prezent dla Karoliny w ozdobny papier, bo przecież nie wypada iść do niej z widocznym prezentem. Niech dziewczyna troszkę się namyśli, co wykombinowałam dla niej. Osobiście uważam, że w każdym pomieszczeniu powinny być zamontowane rolety, ponieważ one nadają intymności, prywatności.

Przyznam szczerze, że w sklepie stacjonarnym było tyle wzorów rolet, że gdyby to miała być dla mnie, to miałabym nie mały problem. Chociaż z drugiej strony dzięki takiemu wyborowi każdy klient jest w stanie znaleźć coś dla siebie, a przecież o to w tym wszystkim chodzi, prawda? Według mnie jedną z najważniejszych zalet rolet pasy jest to, że wbrew pozorom łatwo ją zamontować.