Ogromną popularnością w obecnych czasach cieszy się manicure hybrydowy. Trzeba jednak zauważyć, że sporo osób jedynie słyszało o nim parę drobnych informacji. Dobrze byłoby dowiedzieć się czegoś więcej na temat właściwości hybryd, żeby w pełni docenić ich wartość. Zachęcam więc do przeczytania tego tekstu.

Hybrydy cechują się ogromną trwałością

manicure hybrydowy poznań cennikNa sam początek należy wspomnieć o trwałości lakieru hybrydowego. W jego przypadku można śmiało mówić o czasie dwóch tygodni, podczas których nie pojawią się żadne odpryski czy złamania paznokci. Dodatkowo sam proces wysychania lakieru hybrydowego jest niezwykle krótki, ze względu na wykorzystanie specjalnych lamp UV. Jeśli chodzi o nakładanie hybryd to czas może się różnić zależnie od wzoru jaki zostanie wybrany. Co prawda cena jest wyższa niż w przypadku zwykłego lakieru do paznokci, jednak patrząc na trwałość z pewnością warto wydać te dodatkowe pieniądze. Warto zauważyć, że lakier hybrydowy jest hipoalergiczny, więc nie trzeba się martwić o niepożądane reakcje na niego. Jeśli chodzi o nakładanie hybryd to składa się to z kilku etapów. Najpierw nakłada się specjalną bazę pod lakier, potem dwie warstwy koloru oraz wierzchnią powłokę. Jak widać wszystko jest naprawdę proste. Kobiety niezwykle zachwalają właściwości jakie posiada manicure hybrydowy Poznań Cennik zazwyczaj przedstawia koszt od siedemdziesięciu do stu pięćdziesięciu złotych za takie paznokcie. Wszystko zależy w tym przypadku od salonu który się sprawdza, bo ma na to wpływ wiele czynników.

Dobrze jest sprawdzić opinie różnych kobiet na temat hybryd, a także spytać się swoje koleżanki o to. Będzie wtedy wiadomo czy warto zdecydować się na właśnie takie paznokcie. Taki manicure jest doceniany na całym świecie, co z pewnością jest dobrym argumentem za tym żeby chociaż spróbować tego u siebie.