Od kilku dobrych lat interesowałam się jazdą konną. Brałam udział w wielu obozach konnych i startowałam w wielu wyścigach. Nie miałam własnego konia ale zaprzyjaźniłam się z właścicielką jednej ze stajni, w której chodziłam na lekcje. Byłam wolontariuszem. Chętnie pomagałam w karmieniu i czyszczeniu koni.

Oferowałam klientom solidne bryczesy

bryczesy damskie z pełnym lejemKiedyś wpadłam na pomysł żeby sprzedawać dobrej jakości ubrania, które są potrzebne do jazdy konnej. Sama starałam się kupować dobrej jakości bryczesy czy inne ubrania, które były wygodne w trakcie jazdy konnej. Wiedziałam na co zwracać uwagę przy zakupie poszczególnych ubrań. Ważny był materiał, który był wykorzystywany przy szyciu ubrań. Musiał być przewiewny a ciało musiało w nim oddychać. Jazdy konne odbywają się w różnych warunkach i dobrze jak na przykład bryczesy damskie z pełnym lejem są wygodne i można w nich komfortowo wykonywać wszystkie ćwiczenia. Udało mi się trafić na producenta, który nie był za bardzo znany ale jego bryczesy i inne ubrania bardzo mi się spodobały. Postanowiłam otworzyć sklep internetowy i oferować moim klientom sprawdzone ubrania w przystępnych cenach. Uzgodniłam z producentem poszczególne stawki, które nam pasowały. Złożyłam zamówienie na bryczesy damskie z pełnym lejem i inne ubrania, które byłam pewna ze będą dobrze się sprzedawać. Miałam określony budżet, który mogłam przeznaczyć na zakup ubrań. Towar musiał być solidnie wykonany bo zależało mi żeby klienci byli zadowoleni i polecali mój sklep swoim znajomym czy krewnym. 

Na początku miałam mało zamówień ale z dnia na dzień było ich coraz więcej. Zainwestowałam też pewne fundusze w reklamę co zwiększyło sprzedaż. Byłam bardzo zadowolona ze wszystkich pozytywnych opinii moich klientek odnośnie zakupionych u mnie bryczesów. Ja także je lubiłam i zawsze je zakładałam kiedy jeździłam konno.