Od wielu lat pracuję w bardzo dużej firmie. Zajmuję tutaj stanowisko kierownicze i od zawsze zajmuję się organizowaniem wszystkiego w naszej firmie. Jest to bardzo ważne zajęcie i nie ma tutaj miejsca na błędy. Przez wszystkie lata w pracy udało mi się nabyć ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie. Ostatnio zostało mi wyznaczone całkiem nowe zadanie. Co ciekawe miał to być mój pierwszy raz. Jak udało mi się podołać nowemu zadaniu?

Jak wynajęłam najlepsze krzesła: atrakcyjna oferta

wynajem krzesełZajmuję się na co dzień kadrami. Zarządzam ludźmi w naszej pracy. Co ciekawe, bardzo często dostajemy w pracy całkiem nowe wyzwania, które są niekiedy bardzo trudne do podjęcia. Tak było i w tym przypadku. Powierzono mi zadanie zorganizowanie dużej imprezy firmowej – zapoznawczej, która miała trwać trzy dni. Miała się tam odbyć także duża konferencja dla wszystkich pracowników w naszej firmie. Zadanie było o tyle trudne, że mamy bardzo dużo oddziałów w całej Polsce i Europie, dlatego też musiałam znaleźć miejsce, które pomieści wszystkich. Jeśli chodzi o miejsce, to musiałam znaleźć halę, musiała być dostatecznie duża, żeby wszystkich pomieścić. Udało mi się znaleźć wielką halę sportową, która była niekiedy wynajmowana na tego rodzaju imprezy. Kolejnym krokiem był wynajem krzeseł na naszą konferencję, potrzebowałam ich bardzo dużo. Postanowiłam poszukać firmę, która będzie posiadać tylko krzeseł jednakowych przez internet. Ostatecznie udało mi się znaleźć nawet dwie takie firmy.

Postanowiłam więc zorganizować przetarg dla tych dwóch firm plus otwarty, jeśli znalazł by się ktoś jeszcze. Dzięki mojemu pomysłowi udało mi się zyskać cenę całości o niemal dwadzieścia procent niższą niż zakładał pierwszy kosztorys. Był to bardzo dobry krok, dzięki któremu dostaliśmy atrakcyjną ofertę.