Kilka dni temu urodziłam dziecko. Byłam naprawdę szczęśliwą mamą pięknej córeczki. Moje dziecko kilka razy w ciągu nocy budziło się na karmienie. Przyznam szczerze, że było to trochę uciążliwe, głównie z tego powodu, że nie miałam odpowiedniej koszulki. Żeby nakarmić więc moje dziecko, musiałam przebierać się z piżamy, co było bardzo uciążliwe. Postanowiłam to zmienić. 

Poszukiwania odpowiedniej koszuli do karmienia piersią

koszula nocna do karmieniaPostanowiłam kupić sobie odpowiednią, wygodną koszulę nocną do karmienia piersią. Skorzystałam w tym celu ze sklepu internetowego, gdzie często robiłam zakupy. Bez problemu znalazłam tam odpowiedni produkt, w dodatku dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Muszę przyznać, że koszula nocna do karmienia którą wybrałam była naprawdę bardzo dobra. Już kilka dni później kurier dostarczył moje zamówienie i mogłam zacząć korzystać z koszulki. Miała ona wygodne rozpięcie na wysokości piersi, dzięki czemu nie musiałam się rozbierać, żeby móc nakarmić córeczkę. Dodatkowym atutem wybranej przeze mnie nocnej koszulki było to, że posiadała ona miejsce na włożenie wkładek laktacyjnych. Dzięki temu wypływający pokarm nie zostawiał plam na materiale, co było dla mnie bardzo komfortowe. Bardzo się cieszę, że udało mi się kupić taką solidną koszulkę w tak dobrej cenie. Dzięki niej nocne karmienie przestało być dla mnie utrapieniem. 

Zakupiona przeze mnie koszulka wykonana jest z miękkiego i delikatnego materiału, który jest niezwykle wytrzymały i trwały. Nawet po wielu praniach nie rozciągnęła się ona ani nie skurczyła, a jej kolory nie wyblakły. Służy mi ona już kilka miesięcy i jestem z niej bardzo zadowolona. Szybko schnie i z łatwością można ją wyprasować, co jest dla mnie bardzo ważne. Każdej mamie polecam takie ubranie na noc.