Mąż specjalnie dla mnie kupił dom, ponieważ widział jak bardzo dusiłam się w zatłoczonym mieście. Całe życie mieszkałam na wsi i takie otoczenie odpowiadało mi najbardziej. Mąż do pracy miał blisko i dojeżdżał codziennie samochodem. Ja mogłam spędzać czas na łonie natury.

Zasadzenie kwiatów w metalowych donicach 

metalowe doniceTeren, który kupił mąż był duży i dlatego zagospodarowałam go w odpowiedni sposób. Najważniejszy był dla mnie ogród, który musiał wyglądać idealnie. Miałam już wiele pomysłów, które musiałam koniecznie zrealizować. Sama wszystko zamierzałam zrobić, bo miałam mnóstwo wolnego czasu. Niedaleko był duży sklep ogrodniczy, w którym zamierzałam kupić jakieś eleganckie donice. Do ogrodu kupiłam dużo pięknych donic, ale w sklepie znalazłam też metalowe donice, które zamierzałam poustawiać na terenie całej posesji. Kupiłam też sadzonki kwiatów i ziemię. Tego samego dnia postanowiłam zabrać się za sadzenie kwiatów. Na donice znalazłam idealne miejsca i dzięki temu wszystkie prezentowały się cudownie a teren posesji nabrał więcej elegancji. Nawet sąsiadka mnie zaczepiła jak sadziłam kwiaty, żeby zapytać gdzie nabyłam takie piękne donice. Nie dziwiło mnie, że zainteresowała się tymi metalowymi donicami, bo były wyjątkowe. Poleciłam jej sklep, w którym zrobiłam zakupy. Następnego dnia również u sąsiadki pojawiły się te same donice. Ustawiła je przed wejściem do domu i mi się ten pomysł spodobał. Mąż był zachwycony zmianami i przyznał, że donice były idealne.

Życie na wsi sprawiało mi mnóstwo przyjemności. Znowu wróciłam do swojej pasji, którą było pisanie wierszy dla dzieci. Zainteresował się nimi jeden z największych wydawców i zaoferował mi współpracę. Zgodziłam się, ponieważ miałam warunki do pracy i mogłam wiele osiągnąć.