Kiedy urodziłam dziecko, to zdecydowałam się przeprowadzić do większego mieszkania. Chciałam, żeby syn miał własny pokój. Mąż zarabiał dość dużo i dlatego też było nas stać na większe mieszkanie. Kupiliśmy nowy lokal, który najpierw musiałam umeblować.

Pokój dziecięcy z modną fototapetą

fototapety do pokoju dziecięcegoWybrałam na pokój syna średni pokój a z najmniejszego zrobiłam sypialnię. Pokój mojego syna musiał być idealnie urządzony, dlatego wszystko wybierałam z namysłem. Na podłogę kupiłam dywan z miękkiego włosia i piękne mebelki do pokoju dziecięcego. Nie miałam pomysłu na ściany, gdyż nie chciałam ich malować. Kiedy wybrałam się do sklepu na kolejne zakupy, to znalazłam w nim fototapety do pokoju dziecięcego, które były wesołe, kolorowe i prezentowały się bardzo ciekawie. Doszłam więc do wniosku, że w pokoju syna będzie taka fototapeta. Zdecydowałam się na kolorową fototapetę w ptaszki. Wyglądała ona czarująco i miała rozjaśnić cały pokój. Uznałam, że fototapeta będzie znajdowała się na ścianie, gdzie jest łóżko dziecka. Na przeciwnej ścianie stały meble, więc i tak zasłaniałyby fototapetę. Zadzwoniłam do męża i poprosiłam go, żeby podał mi dokładne wymiary ściany, ponieważ nie wiedziałam ile metrów fototapety kupić. Mąż akurat był w domu i mógł to zrobić od ręki. Kupiłam wybraną przez siebie fototapetę i od razu kupiłam klej. Mój mąż potrafił kłaść tapety, dlatego porosłam go, żeby osobiście się tym zajął. Cieszyłam się, że w pokoju dziecięcym będzie taka piękna fototapeta.

Po kompleksowym umeblowaniu wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu zajęłam się organizacją przeprowadzki. Wynajęłam kierowcę, który przewiózł wszystkie rzeczy. Byłam zadowolona z jakości świadczonych przez niego usług, ponieważ wszystko zostało bezpiecznie przetransportowane.