Ciekawie zaprojektowane meble zachęcają do urządzania wnętrz w niebanalnym stylu, z uwzględnieniem wysokiej funkcjonalności. Do każdego z domowych pomieszczeń można dopasować praktyczne i nowoczesne meble oraz oryginalne akcenty dekoracyjne.

Designerskie półki wiszące

półka narożna wiszącaW komfortowym mieszkaniu dużą rolę odgrywają konstrukcje meblowe przeznaczone do przechowywania różnych rzeczy. W zależności od powierzchni użytkowej oraz potrzeb, można wkomponować do aranżacji pojemne szafy oraz komody. Warto jeszcze zwrócić uwagę na kreatywne półki, których coraz więcej proponowanych jest w asortymencie producentów. Atrakcyjna połka może być znakomitym uzupełnieniem dla całej aranżacji, a jednocześnie umożliwia uporządkowanie różnych drobiazgów i wyeksponowanie dekoracji. Uwagę przyciąga półka narożna wisząca, którą można włączyć nawet do niedużych pomieszczeń. Takie półki dostępne są w różnych kształtach, wymiarach i kolorach. Półki narożne świetnie sprawdzają się w pokoju dziennym oraz w przedpokoju. Fantazyjne projekty narożne mogą być też znakomitym sposobem na urozmaicenie przestrzeni pokoju młodzieżowego. Pomysłowo wykonane półki to nie lada gratka dla kolekcjonerów. Na poszczególnych poziomach półki można wyeksponować książki, płyty z muzyką oraz pamiątkowe zdjęcia. Takie projekty meblowe bez wątpienia inspirują do unowocześniania wnętrz i sięgania po nowatorskie rozwiązania, które będą się doskonale sprawdzały w codziennym użytkowaniu.

Designerskie projekty meblowe mają wielu zwolenników. Dzięki takim produktom urządzana przestrzeń nabiera zupełnie innego charakteru, a właściciele mieszkania zyskują wysoki komfort i zadowolenie z efektu końcowego w aspekcie wizualnym. Warto przyjrzeć się ofertom, ponieważ ciągle pojawia się wiele oryginalnych wzorów.