Gdy wprowadziliśmy się do nowego domu, wszystko już było w nim gotowe. Pomalowaliśmy tylko kilka ścian i wnieśliśmy nowe meble. Córce zamontowaliśmy internet, bo bez tego by się nie obyło. Poza tym zamontowaliśmy nawet energooszczędne lampki i zrobiliśmy sobie taras. Jednak człowiek zawsze o czymś zapomni, nie ma opcji, że byłoby inaczej.

Szybkie zamontowanie satelity na domu

montaż anten satelitarnych koszalinJakoś całkiem przypadkiem, zapomnieliśmy o telewizji. Telewizor stał, ale przez parę dni nikt nawet nie myślał, żeby go włączyć, bo tak byliśmy zapracowani, że od razu kładliśmy się spać wieczorem. Okazało się, że nie mamy podłączonej anteny i nie grał. Zadzwoniliśmy po szybki montaż anten satelitarnych koszalin, żeby jak najszybciej mogli nam ją podłączyć, bo telewizor się zawsze przydaje. Żona uwielbia swoje brazylijskie seriale, a córka młodzieżowe programy i kanały muzyczne. Sam nie dałbym rady takiej anteny podłączyć bo to raczej skomplikowana sprawa jest. Przyjechali fachowcy już następnego dnia, z całym wyposażeniem i przeszli do pracy. Mieli nawet dużą drabinę w aucie, bo oczywiście my też nie pomyśleliśmy, żeby taką od kogoś pożyczyć. Panowie weszli na dach i zajęli się montowaniem anteny. Ja później jedyne co musiałem zrobić, to włączyć telewizor i mówić, czy sygnał odbiera i czy dany kanał się pokazał. Wszystko nie zajęło dużo czasu, ku mojej radości, bo akurat po południu miał być mój film. Zaproponowaliśmy panom kawę, ale nawet nie chcieli, mówiąc, że jadą do kolejnego domu, bo mają jeszcze kilka zleceń.

Tak ładnego obrazu z anteny jeszcze nigdy nie mieliśmy. Nie wiem, kto montował nam antenę w poprzednim domu, bo już była, ale widać było, że nie zrobili tego najlepiej. Teraz mam czysty obraz i bardzo dużo kanałów, tak więc każdy może sobie coś wybrać.