Z pewnością z czasem tworzy się coraz więcej nowych trendów o których słyszymy w mediach różnego rodzaju. Jednak często nie jest wytłumaczone na czym konkretnie to polega. Chciałbym opowiedzieć o czymś, o czym może już państwo słyszeli. Chodzi mi o pop-up retail, który jest coraz bardziej popularny na zachodzie oraz w Polsce.

Co warto wiedzieć o pop-up retail?

Pop-up storeChodzi tu o tworzenie w danym miejscu sklepu tylko na jakiś czas. Mogą się państwo zastanowić jaki to właściwie ma sens. Chodzi tu o stworzenie go w miejscu, gdzie przebywa chętnie wielu ludzi i w formie eventu popularyzować swoją markę. Często są tam tworzone różnego rodzaju atrakcje, tak by przyciągnąć nowych klientów, a przy tym sprawdzić różne techniki sprzedażowe. Nazywany jest także często pop-up store. Także obie te nazwy są w zasadzie stosowane zamiennie. Warto wiedzieć, że z tego pomysłu korzystają największe marki na świecie, ale także różne drobne firmy próbują swoich sił w tym. W Polsce było zorganizowanych kilka głośnych akcji tego typu. Można się o nich dowiedzieć na Internecie. Jestem pewien, że jeśli postarają się państwo, to i wasza firma zdobędzie rozgłos  ten sposób. Coraz więcej ludzi zaczyna zwracać uwagę na ten pomysł, dlatego warto zrobić to już teraz, gdy w Polsce nie było jeszcze zbyt wielu pop-up retail. Warto też żeby wasz event charakteryzował się czymś ciekawym. Jeden z takich sklepów który oferował sprzęt do nurkowania, był umieszczony kilka metrów pod wodą. To z pewnością przyczyniło się do nadania mu rozgłosu. Dlatego i wy powinniście zastanowić się, jak sprawić by wasza firma zyskała na wyjątkowości oraz popularności wśród ludzi.

Naprawdę warto zapoznawać się z nowymi trendami, pozwala to nam na zyskanie nowych pomysłów, a dzięki temu sposobności do zyskania jeszcze większej rzeszy klientów. Jestem pewien, że gdy się postaracie to obroty waszej firmy zwiększą się o naprawdę spory procent.