W naszym biurze zawsze jest dużo pracy. Przychodzi wielu klientów i jest bardzo duża rotacja ludzi. W ciągu godziny przewija się czasem i dwudziestu interesantów i co za tym idzie- bardzo często trzeba sprzątać. No ale na szczęście jest świetna ekipa która poradzi sobie z każdym zabrudzeniem i zajmie się biurem, by świeciło na błysk.

Wysprzątać biuro na błysk

sprzątanie biur wrocławNasze zadanie to sprzątanie biur wrocław jednak często przydzielają nas na stałe do danego miejsca. Dla nas jest to wygodniejsze, ponieważ każdy ma jakieś przyzwyczajenia, wie gdzie odstawiał swoje przybory do pracy i tak dalej. Mamy swoją kanciapę, w której wszystko jet porozkładane. Sprzątanie większych obiektów wymaga wprawy, ponieważ trzeba wiedzieć, czym czyścić dane powierzchnię. Niektóre tabliczki na drzwiach są ze specjalnego plastiku, który po przetarciu zwykłym środkiem może zacząć pękać. Dlatego zawsze dodatkowo nas szkolą przed rozpoczęciem pracy. Zasady BHP muszą być zachowane. Dla mnie nie ma różnicy czy sprzątam duże pomieszczenia, czy małe. W każdym miejscu dobrze się czuję, chociaż przyznam, że nawet w większych pomieszczeniach firmowych szybciej idzie, bo nie ma tylu drobiazgów, jak na przykład w domach. W biurze podstawa to mycie podłogi oraz wyrzucanie śmieci. No i oczywiście umycie okien od czasu do czasu. Nie każda firma specjalizuje się w myciu okien, no ale nasza akurat tak. Dlatego nie potrzebujemy żadnych pomocników i jesteśmy samowystarczalni.

Czasami praca nie należy do zbyt łatwych, jednak taką sobie wybraliśmy. Ja uwielbiam sprzątać i sprawia mi to przyjemność, kiedy wiem, że dzięki mnie ludzie przebywają w czystych pomieszczeniach i mogą sobie komfortowo pracować. U mnie w domu również panuje porządek i wszystko jest równo poukładane, taka już ze mnie pedantka.