Firma Duolife słynie z produktów, które wykorzystuja dobroczynną moc składników zawartych w naturze. Jej produkty cechują się indywidualnością. Tak, jak w przypadku Borelisspro, który jest środkiem opracowanym do tego, by chronić i zapobiegać ukąszeniom kleszczy. 

Czym jest Medical Borelisspro?

duolife medical formula borelissproNajprościej rzecz biorąc, jest to środek najnowszej generacji, który chroni nas przed kleszczami i zapobiega ich ukąszeniom, ale od środka. Nie jest tu zatem wymagane smarowanie się różnego rodzaju, tłustymi substancjami, których ślady zostają na odzieży i ciężko się ich pozbyć. Kapsułki Borelisspro zawierają w sobie wyłącznie naturalne składniki, które chronią nasz organizm przez dłuższy czas po ich zastosowaniu. Koszt sześćdziesięciu kapsułek to kwota około osiemdziesięciu złotych. Zatem jest to bardziej inwestycja w swoje zdrowie i ryzyko zarażenia boreliozą. A tu podkreślmy, że kleszcze są ich najczęstszym nosicielem. Borelioza jest chorobą nieuleczalną, powodująca szereg dysfunkcji, szczególnie jeśli nie jest leczona. Niektórzy pacjenci dopiero po latach dowiadują się, że są na nią chorzy, zazwyczaj wtedy, kiedy organizm jest wyniszczony i wysyła sygnały, które dają o tym znać. Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego Duolife Medical Formula Borelisspro to doskonałe rozwiązanie. To środek sprawdzony i certyfikowany, gwarantujący niemal stuprocentową skuteczność. I nie jest to hasło na wyrost, ponieważ klienci potwierdzają tą wersję, twierdząc, że w czasie stosowania Borelisspro, nie zarazili się boreliozą.

Niezależne badania potwierdzają skuteczność Medical Formula Borelisspro od Duolife. To środek, w który warto zainwestować, mając na uwadze, ze w Polsce jest wyjątkowo dużo kleszczy. Nie ma znaczenia, czy żyjemy w mieście, czy na wsi, ponieważ kleszcze równie dobrze bytują w lasach, jak i miejskich parkach.