Mój narzeczony przygotował dla mnie wyjątkową niespodziankę z okazji moich urodzin. Michał zabrał mnie na Mazury. Byłam zaskoczona jego pomysłem bo zupełnie nic mi na ten temat wcześniej nie wspominał. Kiedy podjechał do mnie w piątek do pracy i zabrał mnie do domu poprosił żebym się spakowała na weekend bo on mnie gdzieś zabiera.

Spędziłam miły weekend na mazurach

ekskluzywne noclegi na mazurachZupełnie nie wiedziałam gdzie jedziemy ale spodobała mi się jego tajemniczość. Spakowałam kilka najpotrzebniejszych rzeczy i byłam gotowa na niespodziankę, którą dla mnie przygotował. Kiedy dojechaliśmy do hotelu byłam zachwycona okolicą. Hotel był bardzo ekskluzywny i znajdował się blisko jeziora. Pogoda była idealna. Dobrze, że wzięłam strój kąpielowy ze sobą bo wiedziałam że na pewno z niego skorzystam. Ekskluzywne noclegi na mazurach są podobno dosyć drogie. Tym bardziej w tak pięknym hotelu. Michał jednak nie chciał mi nic mówić odnośnie kosztów. Powiedział mi tylko, że udało mu się zorganizować niespodziankę w dobrej cenie a ja mam się cieszyć pięknymi widokami i atrakcjami, które są dostępne dla gości w hotelu. Postanowiłam zastosować się do jego poleceń i spędziłam miło czas. Byłam bardzo zrelaksowana kiedy po dwóch dniach wracaliśmy do domu. Miałam naładowane baterie i byłam zachwycona taką niespodzianką. Michał często mnie zaskakuje ale pierwszy raz przygotował wyjazd poza moimi plecami. Musze przyznać, że nocleg który mieliśmy załatwiony był idealny. Jedzenie w hotelu było bardzo smaczne i różnorodne. 

Wszystko mi się podobało. Chętnie jeszcze w przyszłości się tam wybiorę i na pewno będę polecać to miejsce swoim znajomym. Bardzo się ciesze, że Michał tak o mnie dba i że jesteśmy ze sobą tak szczęśliwi. Zbieramy na ślub i oszczędzamy każdy grosz ale jednak warto zaszaleć i korzystać z życia.