Co jest najważniejsze, kiedy prowadzi się różnego rodzaju interesy? Oczywiście, klienci i odpowiednie kontakty z innymi ludźmi. Firma nie rozwinie się od razu. Czasem potrzeba lat, żeby pozyskać zaufanych klientów i nawiązać współpracę z innymi firmami. Na pewno dobrze sprzyjają temu różne spotkania biznesowe, które są podstawą w takich działalnościach.

Sala konferencyjna na medal

sale konferencyjne - TrójmiastoW naszej firmie kontakty są na pierwszym miejscu. Gdyby nie porozumienia z innymi firmami, to daleko byśmy nie zaszli. Tak samo- trzeba się cały czas rozwijać i być otwartym dla swoich klientów. Informować ich o nowościach, organizować spotkania. Do tego potrzebne są sale konferencyjne – Trójmiasto i my zawsze stawiamy na najlepsze, ponieważ pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne w tej branży. Nasza sala konferencyjna mieści się w budynku przeznaczonym do rekreacji. Jest SPA, baseny, tak więc jeżeli jacyś goście przyjeżdżają do nas z daleka, to mogą się odpowiednio nastroić przed spotkaniem. Są też eleganckie miejsca noclegowe i pełne wyżywienie, co jest dla nas bardzo ważne. Zawsze wybieramy to samo miejsce, już od lat. Ludziom zawsze bardzo podoba się i lokalizacja i wystrój i dzięki temu mamy łapiemy już plusy, jeszcze przed samym spotkaniem. Sama sala konferencyjna jest odpowiednio duża i wyposażona we wszystko, co niezbędne, by takie spotkanie odbyć. Rzutniki i sprzęty multimedialne do odtwarzania filmów, głośniki, duże stoły i wygodne krzesełka. Jest nawet dystrybutor do wody, więc nie trzeba wychodzić.

Dzięki temu, że organizujemy takie spotkania, grono klientów, którzy nam zaufali stale się zwiększa. Mamy już wielu stałych klientów, którzy współpracują z nami od lat. Bardzo nas to cieszy, bo takie spotkania zawsze owocują czymś dobrym i są początkiem do nowej współpracy.