Apple to amerykańska firma, która jest jednym z liderów w produkcji szeroko rozumianego sprzętu multimedialnego. Jednym ze sztandarowych produktów jest iPhone, czyli smartfon wyjątkowy, który od standardowych smartfonów różni się niemal wszystkim.

Kto wymienia szybki w iPhone’ach?

wymiana szybki iphone 7Mimo, że od czasu premiery iPhone’a „siódemki” minęło już trochę czasu, tak ciągle pozostaje on jednym z najpopularniejszych urządzeń w ofercie Apple. Zasługa w tym na pewno doskonałego aparatu fotograficznego i ogólnej funkcjonalności. Natomiast „siódemka”, jak zresztą każde inne urządzenie, nie jest pancerna i bardzo prosto rozbić jej newralgiczną część, czyli wyświetlacz. Najczęściej ma to miejsce przy upadku z wysokości, ale zdarza się też zgnieść telefon w kieszeni lub, nieopatrznie, postawić na nim coś ciężkiego. To, że od premiery tego modelu minęło trochę czasu ma zaletę, ponieważ części zamienne są dużo tańsze niż w przypadku najnowszych modeli. Zatem jeśli zainteresowała nas wymiana szybki iPhone 7 koszt takiej usługi oscyluje między 150 a 200 złotych. Serwisowaniem urządzeń Apple, w naszym mieście, zajmują się zarówno firmowe punkty, jak i te prywatne, które przyjmują sprzęt dowolnych marek. Jakby jednak nie było, ceny wymiany wyświetlacza są niemal jednolite więc mamy jasność od samego początku. Ważne jednak, by przed podjęciem ostatecznej decyzji co do wyboru serwisu, nieco o nim poczytać w internecie, gdyż znalezione tam opinie są najbardziej miarodajne.

Naprawą i wsparciem dla iPhone’ów służy wielu serwisów, ale oczywiście nie każdy jest wart naszej uwagi. Dlatego też, by się nie naciąć, warto je weryfikować, choćby z użyciem najprostszych narzędzi, jak np. przeglądarka internetowa, gdyż pozwoli nam to uniknąć ewentualnych rozczarowań.