Pojawienie się na świecie dziecka zawsze jest przełomowym momentem dla każdego rodzica, ale szczególnie mamy. Na tą chwilę się przygotowuje dziewięć miesięcy, ale to ostatnie miesiące są dla niej najbardziej pracowite, bo kompletuje wyprawkę dla malucha.

Jaki wózek kupić dla niemowlaka?

wózki spacerowe 4babyDzieci rodzą się całkowicie bezbronne i zależne od swoich rodziców. Choć wyglądają na w pełni rozwinięte, to jednak wiele narządów czy układ kostny i mięśniowy nadaj się rozwija. Maluchy do około szóstego miesiąca życia nie potrafią jeszcze samodzielnie siedzieć, zatem muszą być wożone w głębokich wózkach, które można kupić w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt. Dopiero kiedy dziecko zacznie stabilnie siedzieć, można zamienić gondolę na spacerówkę. Na rynku mamy ogromny wybór wózków, które różnią się marką, fasonem, parametrami czy materiałami z jakich są wykonane. Wielu rodziców stawiana wózki spacerowe 4baby, ponieważ oferują wysoką jakość w przystępnej cenie. Są dostępne w wielu kolorach i fasonach, zatem bez problemu każdy znajdzie model idealny dla swojego maluszka. Firma 4baby słynie z lekkich i praktycznych wózków, które idealnie się sprawdzają w miejskiej przestrzeni, gdzie trzeba pokonywać liczne krawężniki, strome podjazdy czy wysokie schody. Całkowita masa wózka spacerowego, to zaledwie pięć – osiem kilogramów, co stanowi dostały wynik w porównaniu z konkurencją. Taką wagę zawdzięcza lekkiej, aluminiowej konstrukcji oraz minimalnemu wyposażeniu, które jest niezbędne.

Wózki spacerowe wcale nie muszą być drogie, ponieważ w większości przypadków drogich modeli głównie płaci się za markę. Firma 4baby jest dobrze znana na naszym rynku, ponieważ jej wózki są wykonane starannie i estetycznie, a do tego są bardzo wytrzymałe i lekkie.