Mój kolega zawsze namawiał mnie do tego, bym z nim założył firmę. Ja się bardzo długo przed tym wzbraniałem, ponieważ nie miał on żadnego pomysłu i nie byłem pewien czy będzie miał wystarczająco dużo werwy, by z niej nie zrezygnować po jakimś czasie. Jednak ostatnio mnie zaskoczył, ponieważ okazało się, że założył własną myjnię samochodową i teraz już bardziej byłem zainteresowany dołączyć do niego.

Reklamowe maszty za korzystną cenę

maszt reklamowy cenaOkazało się, że już dawno upadła myjnia była na sprzedaż i znajomy się na nią skusił. W sumie pomysł był całkiem niezły, bo w okolicy takiej myjni brakowało. Na pewno jest szansa na całkiem sporo odwiedzających nas ludzi. Razem ustaliliśmy plan działania, czyli dokupienie odpowiedniego sprzętu, dostosowanie miejsca na więcej samochodów i oczywiście kwestia reklamy, którą jednak zostawiliśmy na sam koniec. Gdy w końcu dwie pierwsze kwestie zostały przez nas odpowiednio przygotowane to powiedziałem koledze, że myślałem już trochę nad reklamą i stwierdziłem, że dobrze byłoby postawić na maszt reklamowy cena, którego nie jest wcale taka wysoka, co dla naszego budżetu było ważne. Taki maszt postawiony w odpowiedni miejscu z odpowiednim oflagowaniem wskazującym na to, co to za miejsce, już z daleka byłby widoczny dla kierowców, którzy mogliby nawet przy okazji zajeżdżać do nas umyć swoje samochody. Rozwiązanie wydawało się bardzo dobre, więc na to się zdecydowaliśmy.

Załatwiłem wszelkie formalności, zamówiłem maszt i gdy już do nas trafił i został ustawiony w odpowiednim miejscu, to całość wyglądała bardzo fajnie. Widać było, że włożyliśmy w tę myjnię całkiem sporo serca i liczymy, że nam się to teraz zwróci w postaci chętnie przyjeżdżających do nas klientów, którzy nie przegapią na pewno reklamy.