W firmie oferowałem masę usług, z których klienci zawsze byli zadowoleni. Nie poprzestawałem jednak na tym i co rusz wprowadzałem jakieś nowe usługi. Od roku oferowałem cięcie strumieniem wody czy plazmowe. Rozwiązania były doskonałe a klienci zawsze zadowoleni.

Profesjonalne cięcie laserem elementów ze stali nierdzewnej

laser - OlsztynOd jakiegoś czasu zastanawiałem się nad wprowadzeniem dodatkowej usługi takiej jak cięcie laserem elementów ze stali nierdzewnej. Maszyna, która posiadała taki laser – Olsztyn wcale nie była aż tak droga i bez problemu mogłem sobie pozwolić na jej zakup. Wiedziałem, że cięcie laserem posiadało masę plusów. Najważniejszym był fakt, że takie cięcie laserem było precyzyjne i wykazywało się wysokim tempem pracy. Swego czasu miałem okazję skorzystać z takiego lasera i byłem pod wrażeniem. Na koniec powierzchnia była zawsze gładka i czysta. Zdecydowałem się na zakup maszyny. Przeszedłem także dodatkowe szkolenie, bo lasera do cięcia elementów ze stali nierdzewnej zamierzałem używać osobiście. Pracownicy i tak mieli masę obowiązków a mi czasu nie brakowało. Maszynę kupiłem od tego samego producenta, który dostarczył mi inne maszyny, ponieważ wiedziałem, że będę zadowolony. Po odbytym szkoleniu mogłem profesjonalnie wykonywać cięcie laserem i byłem z tego zadowolony. Klienci od razu dowiedzieli się o nowej usłudze, z której wyjątkowo często korzystali. Moja firma liczyła się na rynku, gdyż od samego początku dbałem o wysoką jakość oferowanych przeze mnie usług.

Kiedy dostałem nagrodę za najbardziej rozwojowe przedsiębiorstwo w regionie to nie byłem nawet zaskoczony. Od dawna liczyłem na przyznanie tej nagrody i w końcu się doczekałem. Było to dla mnie ogromne osiągnięcie, którym chwaliłem się przy każdej okazji.