Pracuję w firmie swojego ojca i zawsze mu doradzam w różnych kwestiach związanych z finansami. Nie raz namówiłem go na dobre inwestycje i ojciec ufał mi całkowicie. Wiedział, że znam się na tym i można mi powierzyć wszelkie sprawy tego typu.

Zakup nowej maszyny poligraficznej był dobrą decyzją

maszyny poligraficzneMój ostatnio pomysł okazał się bardzo trafiony. Potrzebna nam była od dawna maszyna poligraficzna, ale tylko ja byłem tego zdania. Cały czas korzystaliśmy z usług innej firmy. Postanowiłem sprawdzić ile kosztują takie maszyny poligraficzne i przedstawić ojcu kosztorys. Od razu wiedziałem, że jak będziemy posiadali własną maszynę to zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Często korzystamy z usług tamtej firmy. Na spotkaniu z zarządem przestawiłem swój projekt. Uzasadniłem jak korzystne jest posiadanie własnej maszyny poligraficznej i nawet znalazłem świetną ofertę. Jedna z firm oferowała maszyny poligraficzne w bardzo dobrych cenach i to była niesamowita okazja. Zarząd długo się nie zastanawiał nad tym wszystkim a ojciec oczywiście jako pierwszy mnie poparł. Dostałem zgodę na zakup maszyny poligraficznej i od razu złożyłem zamówienie. W końcu zaoszczędzimy sporo środków a wielu pracowników u nas w firmie potrafiło obsługiwać taką maszynę i nie było żadnego kłopotu. Ojciec później powiedział mi, że cały zarząd był pod ogromnym wrażeniem mojej inicjatywy i uznali, że w przyszłości śmiało mogę zarządzać firmą jak tata odejdzie na emeryturę. Te słowa były dla mnie bardzo ważne.

Mój pomysł z maszyną okazał się świetny, ponieważ spłaciła się ona bardzo szybko. Zyskaliśmy wiele oszczędności, które były u nas poszukiwane przez ostatni kwartał. Planuję znaleźć jeszcze więcej rozwiązań i cały czas nad tym wszystkim ciężko pracuję. Na pewno mi się uda.