Od jakiegoś czasu potrzebowałam nowej walizki. Podróżuję często, ale czasie ostatnich dwóch wyjazdów nie miałam szczęścia. Moja walizka została w ich czasie trochę zniszczona – jak wiadomo czasami na lotniskach pracownicy niezbyt dobrze obchodzą się z walizkami, i taka sytuacja przytrafiła się właśnie mnie. Na zakupy wybrałam się do największego centrum handlowego w mieście.

Wybrałam wysokiej jakości walizkę o nowoczesnym dizajnie

walizki wittchenPo długich poszukiwaniach zdecydowałam się na walizkę Wittchen. Jest to firma, którą z pewnością zna wiele osób, w szczególności z produkcji wysokiej jakości torebek. Również walizki Wittchen są przedmiotami wykonanymi z niezwykłą precyzją. Nie da się ukryć, że ta firma należy to marek, których wyroby nie są najtańsze. Z drugiej strony nie jest to marka luksusowa, a więc nie jest tak, że na jej produkty mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Zresztą walizka, którą kupiłam akurat była w promocji, bo w sklepie wyprzedawano kolekcję zimową, a więc nie zapłaciłam za nią bardzo dużo. Kosztowała tylko 350 złotych, mimo, że jest to duża walizka. Kupiłam walizkę wykonaną ze specjalnego tworzywa, które odporne jest np. na zarysowania. Dzięki temu mam pewność, że przewożone w walizce rzeczy są chronione i sama walizka nie ulegnie tak łatwo uszkodzeniu. Bardzo ważny był dla mnie wygląd walizki, którą kupuję – wybrałam różową walizkę w nowoczesnym stylu. To, że walizka jest nie tylko wygodna w używaniu i solidna ale też i ładna, jest dla mnie niesamowicie ważne.

Walizka sprawdza mi się dobrze – używałam jej na razie kilka razy i jak dotąd nie było z nią żadnych problemów. Świetnie zniosła ona podróże samolotem. Fajne jest tez to, że jest o walizka bardzo pojemna i zaprojektowana w taki sposób, że łatwo i intuicyjnie mi się w nią pakuje. Jestem niesamowicie zadowolona ze swojego zakupu.