Od dziecka mieszkałem na wsi i jakoś nigdy nie ciągnęło do mnie do miasta. Na wsi to miałem ciszę, spokój i mogłem obcować z naturą. Nasza wieś mocno się rozwinęła przez te lata i zamieszkało u nas dużo osób, które wybudowały sobie domy.

Posesja z eleganckim ogrodzeniem

ogrodzenia warszawaKiedy niedaleko nas została wykupiona działka to cieszyłem się nawet, że będę miał sąsiada. Dom tam postawiło młode małżeństwo i jak poszedłem się przywitać to od razu wyczułem, że to swojscy ludzie. Sąsiad przez dłuższy czas nie miał żadnego płotu nawet, ażeby się odgrodzić co mnie nieco zdumiewało, ponieważ u nas wszyscy mieli jakieś ogrodzenia. Pewnego dnia zauważyłem, że u sąsiada coś się dzieje. Przyjechał jakiś duży samochód a na pace były ogrodzenia warszawa i już zorientowałem się, że sąsiad w końcu zdecydował się na ogrodzenie posesji. To była właściwa decyzja, którą jak najbardziej popierałem. Jeszcze tego samego dnia pracownicy skończyli stawiać sąsiadowi ogrodzenie i nie ukrywam, że byłem pod wrażeniem. Poszło im szybko a ogrodzenie, które miał teraz sąsiad było bardzo eleganckie. Doszedłem do wniosku, że jest najładniejsze w całe wsi. Nie omieszkałem oczywiście zapytać go gdzie zamówił takie eleganckie ogrodzenie, ponieważ i u mnie płot już nie wyglądał najlepiej i zamierzałem coś z tym zrobić. Sąsiad o wszystkim mi opowiedział a ja tego samego wieczora rozmawiałem z Ewą na ten temat. Uświadomiłem jej, że potrzebujemy nowego ogrodzenia, bo pies ciągle ucieka i w końcu się zgodziła. Mogłem działać.

Sąsiad zainspirował mnie to wymiany starego płotu na nowe ogrodzenie i dobrze na tym wyszedłem. Również moja posesja prezentowała się lepiej a pies już nie miał jak uciekać. Niebawem planuję odmalować elewację to dom będzie wyglądał prawie jak nowy.