Byłam bardzo podekscytowana remontem salonu w moim domu. Od kiedy byłam dzieckiem zawsze uwielbiałam przebywać w salonie i nie zmieniło się to nawet wtedy kiedy założyłam własną rodzinę. Mój stary salon nie wyglądał już najlepiej, głównie ze względu na porysowane przez dzieci ściany. Bardzo się cieszę, że wyrosły już z tego nadmiernie twórczego okresu.

Szare tapicerki świetnie sprawdzają się w salonach

tapicerowane narożniki do salonuMoim zdaniem najważniejsze w salonie jest miejsce do siedzenia. Na początku zastanawiałam się nad kupnem trzyosobowej, delikatnej sofy i dwóch foteli, ale ostatecznie, po wizycie w sklepie, zdecydowałam się na tapicerowany narożnik. Myślę, że tapicerowane narożniki do salonu pasują bardzo dobrze i jest to mebel uniwersalny, który zawsze będzie modny. Dlatego też właśnie zdecydowałam zainwestować się w jakiś ładny narożnik – wiedziałam, że przez najbliższe kilka lat nie będę zmieniać niczego w salonie jeżeli chodzi o meble. Do salonu wybrałam narożnik w kolorze ciemno-szarym. Uważam, że jest to kolor, który nie tylko pasuje do każdego innego koloru, ale też po prostu jest to dobry kolor do salonu, w którym przebywać będą dzieci i zwierzęta. Gdybym kupiła białą kanapę to po jednym dniu i tak pewnie zrobiłaby się szara. Narożnik, który wybrałam jest w stylu skandynawskim, którego jestem wielką fanką. Lubię proste meble, bo łatwo jest je połączyć z innymi elementami w pokoju. Do narożnika dodałam kilka kolorowych poduszek w ciepłych odcieniach.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak prezentuje się wybrany przeze mnie narożnik w wyremontowanym salonie. Oprócz tego, że jest on po prostu ładny to nie da się zauważyć, że jest to mebel niesamowicie wygodny. Kiedy czasami wieczorem leżę i czytam książkę na tym narożniku to mam ochotę już tam zostać i przespać tam noc, bo jest naprawdę mięciutki.