Zajmuję się dość ciekawą profesją, a mianowicie organizuję obozy. Ale nie są to takie zwykłe obozy, gdzie idziemy pod namiot itp. Są to obozy językowe, które organizuję dla ludzi, którzy chcą poznać choć odrobinę świata. Poza tym na takim obozie mogą nauczyć się danego języka. Wszystko zależy od tego do jakiego kraju są organizowane te obozy.

Wyjazd na obóz językowy do Londynu

obozy językowe londynRekrutów na taki obóz wybieram poprzez ogłoszenia. Do lokalnych gazet daje ogłoszenia, że będą organizowane obozy na tle językowym i podaje do jakiego kraju będziemy jechać. czasami może to być więcej niż jeden kraj. Ale znając możliwości finansowe ludzi jak na razie przystałam na organizowaniu obozów językowych do jednego kraju. Najbardziej popularnym krajem jest oczywiście Anglia, a zwłaszcza jedno miasto Londyn. Obozy językowe Londyn są wyjątkowe, powodem jest fakt, że te obozy są ruchome, to znaczy nigdzie nie rozbijamy jak już wcześniej powiedziałam namiotów, tylko nocujemy normalnie w hotelach i spacerujemy po mieście próbując się komunikować z mieszkańcami. Tak jest najprościej nauczyć się szybko języka, poprzez rozmowy z mieszkańcami danego kraju. Oczywiście daje moim ludziom zestawy słówek, które powinni się nauczyć przed wyjazdem, by móc wtedy próbować się jakoś komunikować. Ale, że tak powiem każdy ma do tego różne podejście. Ludzie uwielbiają takie obozy. Dlatego też miałam coraz to więcej nowych klientów. Dlatego też musiałam zadbać o dodatkowych pracowników, którzy byli by gotowi pojechać do innego kraju. Ja sama już byłam na takich obozach z dwadzieścia razy w ciągu roku. To bardzo dochodowy interes, a ludzie nawet wracają do mnie po kilka razy, tak im się podobało, że chcą ponownie jechać na taki obóz.

Zawsze warto czytać ogłoszenia gazety lokalnej, gdyż tam możecie spotkać ogłoszenie takie jak moje, które zachęca na uczestnictwo w obozie językowym w dowolnym kraju. Aby taki obóz mógł pojechać wcale nie musi być dużo chętnych. Wystarczy grupa dziesięciu osób. A koszt takiego obozu jest tani. Warto pojechać choć raz w życiu na taki obóz.