Jeśli organizujemy przyjęcie weselne, często dopiero na ostatnią chwilę zastanawiamy się nad małymi szczegółami, które wbrew pozorom są bardzo ważne. Wszystkie małe elementy dekoracyjne, szczegóły, które trzeba wcześniej dopracować, składają się w całość na końcowy efekt imprezy.

Kokardki na winietki weselne

winietki z kokardkąJeśli mowa o dopracowaniu odpowiednich szczeółów, powinniśmy wcześniej wypisac sobie listę- co mamy zrobić, co zakupić, z czego warto zrezygnować a z czego nie. Jeśli chodzi o kwestie zaproszeń dla gości, powinny one nawiązywać swoim stylem do stylu wesela. Podobnie wszelkie inne dekoracje, typu winietki. Winietki z kokardką sprawdzą sie idealnie jako dodatek tak naprawdę do każdego stylu. Jeśli będą w wybranym kolorze, na przykład w złotym, będą odpowiednie do stylu glamour, te w delikatnych barwach sprawdzą się w stylu boho a z kolei z dodatkiem na przykład suszonej rośliinki będą idealne dla stylu rustykalnego. Oczywiście, to, w jakim kolorze one będą również zależy od naszych upodobań- może to być kolor związany ze stylem przyjęcia ale może być i kontrastowy. Takie karteczki, które będą z imionami gości oczywiście możemy zrobić samemu lub zamówić już gotowe. Przy zamówieniu gotowych nie będziemy musieli poświęcać naszego dodatkowego czasu i wtedy możemy zająć się innymi ważnymi sprawami. Jednak możemy dodać swój własnoręcznie zrobiony dodatek na przykład właśnie kokardkę. Na pewno będzie to oryginalny i indywidualny projekt.

Nie tylko na przyjęcie weselne sprawdzą się karteczki dotyczące tego, gdzie dana osoba ma siedzieć. Możemy to zrobić na każdym większym przyjęciu i będzie to dla nas prawdziwe ułatwienie- unikniemy zbędnych kłótni, szybkiego zajmowania miejsc oraz nieporozumień między gośćmi. Wszystko będzie idealnie przygotowane.