Marka Egger jest jedną z najbardziej cenionych na rynku stolarskim. Ich blaty i płyty wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. W swojej ofercie posiadają ponadto inne wzory niż pozostałe firmy z takim asortymentem. Ze względu na wysoką jakość płyty Egger są najczęściej wybierane do produkcji mebli kuchennych.

Które płyty Egger są najczęściej wybierane?

płyta eggerNiezmiennie od wielu lat najczęściej wybieraną płytą niezależnie od marki jest standardowa biała płyta. Ludzie decydują się na białą kuchnię, bo optycznie powiększa pomieszczenie, poza tym biel kojarzy się z czystością. Coraz więcej osób decyduje się jednak na płyty drewnopodobne. Są one pokryte laminatem, który doskonale imituje drewno, przy czym nie wymagają takiej pielęgnacji jak ono. Drewnopodobna płyta Egger jest idealnym wyborem dla ludzi kochających styl skandynawski. W połączeniu z metalicznym blatem stworzy minimalistyczny, a jednocześnie elegancki wygląd. Najczęściej jednak płyty drewnopodobne łączone są z bielą. Takie połączenie jest przytulne i ciepłe. Sprawdzi się zarówno przy tradycyjnych kuchniach, jak i w nowoczesnych projektach. Płyta Egger ze względu na zastosowaną technologię produkcji jest bardzo twarda i mocna. W porównaniu z produktami innych marek produkty Egger wypadają najlepiej. Ponadto producent daje na nie dłuższą gwarancję niż standardową, jak robią to inne firmy. To wszystko sprawia, że pomimo nieco wyższej ceny, jest to bardzo częsty wybór wśród klientów indywidualnych.

Warto pamiętać, że zakup materiałów na kuchnię to zakup na lata (chyba, że lubimy i możemy sobie pozwolić na częstszą zmianę kuchni). Z tego powodu nie warto zbytnio oszczędzać, ponieważ w tej branży cena zawsze idzie w parze z jakością. Meble kuchenne to meble, które zużywają się najszybciej, w związku z tym warto, by były wykonane z wysokiej jakości płyt.