Z Małgorzatą przyjaźniłam się od dawna i zawsze z nią spędzałam wakacje. Kiedy jednak musiała wyjechać za granicę do swojego ojca to kontakt nam się bardzo ograniczył. Rozmawiałyśmy jednak na czacie i dzwoniłyśmy do siebie. Weekend majowy w tym roku musiałam jednak spędzić bez niej. 

Weekend majowy w najlepszym hotelu 

hotel okuninkaNa majówkę zdecydowałam się wyjechać sama, ponieważ firma zafundowała mi tygodniowy urlop. Musiałam więc w jakiś rozsądny sposób rozplanować swój wolny czas. Zamierzałam zafundować sobie nieco luksusu i wybrałam na swój wypoczynek wyjątkowy hotel Okuninka mieściła się w malowniczych rejonach, gdzie było mnóstwo atrakcji. Mi zdecydowanie taka forma wypoczynku odpowiadała. Dokładnie sprawdziłam sobie jakie atrakcje ten hotel oferował dla swoich gości i byłam wręcz zachwycona. Poza krytym basenem i sauną do dyspozycji był także kort tenisowy a ja uwielbiałam grać w tenis. Zarezerwowałam sobie pokój na pięć dni. To był dla mnie wystarczający czas na wypoczynek, którego jednak potrzebowałam. Kiedy już dotarłam do tego hotelu to byłam pod jeszcze większym wrażeniem. Hotel wyglądał jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Wszystko było nowoczesne i odpowiednio zaaranżowane. Pierwszy raz w życiu miałam okazję przebywać w tak luksusowym hotelu. Mój pokój był idealnie urządzony i miałam nawet własny balkon, z którego był wspaniały widok na jezioro. Zachwycona byłam tym miejscem i zamierzałam korzystać ze wszystkich dostępnych tam atrakcji dla gości.

Do domu wróciłam wypoczęta i szczęśliwa. Zrobiłam mnóstwo zdjęć i pokazałam je rodzicom. W okresie majówki było dodatkowo dużo atrakcji dla wszystkich i świetnie się bawiłam. Nie nudziłam się ani razu i czasami to nawet czasu mi brakowało. To była najlepsza majówka w moim życiu.