Moja mama dopiero co miała urodziny, a tu już nadeszły następne. Czas bardzo szybko leciał i trzeba było sobie jakoś z tym radzić. Wiedziałam, że muszę kupić dla mamy coś ładnego. Ona zawsze kupuje dla nas wszystkich super prezenty, dlatego dla niej również trzeba kupić coś, co spowoduje uśmiech na jej twarzy.

Zakup porcelany na urodziny

oryginalna porcelana nuova r2sZauważyłam, że mama piję herbatę z takiego starego, poobijanego kubka. Miała jakieś tam inne, ale przyzwyczajona była do swojego starego. Chcieliśmy zachęcić ją do zmiany, kupując jej jakiś nowy kubek. Długo szukałam czegoś oryginalnego. W końcu wpadła mi w oko oryginalna porcelana nuova r2s która mnie zachwyciła. Nie mogłam się nadziwić, że można wykonać ręcznie takie piękne malunki. Wszystko było takie dokładne. Przyglądałam się różnym zestawom porcelanowym i ciężko mi było podjąć decyzję. Wiedziałam, że mama lubi motywy kwiatowe i własnie za czymś takim się rozglądałam. W końcu ujrzałam coś, co bardzo mi się spodobało. Był to uroczy czajniczek w drobne kwiatki. Dodatkowo w zestawie była też urocza filiżanka, której brzegi rozchodziły się, imitując płatki rozwiniętego kwiatu. Miała takie nieregularne kształty. Wzięłam ten zestaw, ponieważ tak mi się spodobał, że stwierdziłam, że mama musi mieć coś takiego. Oprócz tego wzięłam jej filiżankę z czajniczkiem w jednym, obecnie modne połączenie, takie funkcjonalne naczynia, że jednocześnie się zaparza i można to przelać od razu do filiżanki.

Gdy mogłam wręczyć mamie prezent, nie mogłam się doczekać reakcji. Gdy zobaczyła swoje nowe zestawy z porcelany, bardzo się ucieszyła. Stwierdziła od razu, że trafiłam w jej gusta. Od razu zaparzyła sobie herbaty i obiecała, że od tej pory będzie używać tylko filiżanki ode mnie. Faktycznie, dotrzymała słowa, bo nie chodzi już ze swoim starym kubeczkiem.