Prowadzę sklep z ubraniami. Głównie oferuję moim klientom odzież damską, ale ostatnio zdecydowałam się rozszerzyć asortyment również o odzież męską. Akurat zbliżała się jesień i zima. Zdecydowałam się zaoferować moim klientom męskie zimowe czapki oraz inne akcesoria do odzieży. Najpierw jednak musiałam znaleźć hurtownię, w której znajdę duży wybór takich czapek.

Gdzie kupię czapki zimowe w dużej ilości?

hurtownia czapek zimowychNa szczęście odpowiednią hurtownię poleciła mi moja znajoma. Była to bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia czapek zimowych. Ona sama wielokrotnie robiła tam zakupy i zawsze była bardzo zadowolona. Głównie dlatego, że można tam było znaleźć naprawdę duży wybór czapek zimowych w niskich, przystępnych cenach. Wszystkie wzory i modele były dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, ponieważ hurtownia współpracowała bezpośrednio z producentami czapek. Postanowiłam pójść za dobrą radą mojej koleżanki i udałam się do tej hurtowni w pierwszej wolnej chwili. Jak się okazało to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Bez problemu znalazłam tam bardzo duży wybór czapek, które zdecydowałam się zakupić do mojego sklepu. Hurtownia ta oferowała zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Zdecydowana większość produktów była dostępna „od ręki” w bardzo dużej ilości. Od razu zakupiłam więc odpowiednią ilość wszystkich czapek, które uznałam za godne uwagi.

Nie miałam problemu z otrzymaniem faktury VAT. W dodatku hurtownia oferowała również rozłożenie płatności za zakupy na raty przy bardzo dużych zamówieniach. Jako, że nowy asortyment bardzo dobrze sprzedawał się w moim sklepie, w tym sezonie jeszcze wielokrotnie odwiedziłam tę hurtownię i dokupiłam najlepiej sprzedające się wzory oraz modele czapek. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się trafić w tak dobre miejsce.