Kiedy wprowadzałam się do tego dużego domu, to nawet nie miałam świadomości ile obowiązków mi dojdzie. Z ogrodem nie radziłam sobie samodzielnie i dlatego zatrudniłam ogrodnika. Dzięki temu mogłam dbać o dom, w którym miałam mnóstwo pracy każdego dnia.

Zatrudnienie wykwalifikowanej osoby do sprzątania mieszkania 

sprzątanie - WarszawaPo miesiącu zauważyłam, że ze sprzątaniem tak licznych powierzchni mi nie szło za dobrze. Nigdy nie udało mi się dokładnie posprzątać. Pracowałam zawodowo i nie miałam zbyt wiele czasu na takie obowiązki. Postanowiłam więc, że zatrudnię osobę, która będzie wykonywała w moim domu takie porządki. Potrzebne było profesjonalne i rzetelne sprzątanie – Warszawa była blisko i liczyłam, że z łatwością znajdę panią do sprzątania, która zechce do mnie dojeżdżać. Umieściłam ogłoszenie na jednym z portali internetowych. Podałam stawkę godzinową oraz informację, że sprzątanie odbywać ma się dwa razy w tygodniu. Liczyłam na szybki odzew. Po trzech dniach zadzwoniła do mnie kobieta, która była zainteresowana sprzątaniem domu. Zaprosiłam ją do siebie na rozmowę, bo chciałam, żeby zobaczyła dom i musiałam sprawdzić, czy miała odpowiednie kwalifikacje. Jak się okazało, kobieta, która do mnie przyjechała, pracowała w firmie sprzątającej i miała dziesięcioletnie doświadczenie. Doskonale znała się na sprzątaniu i nawet wiedziała jakie środki czystości były najlepsze. Zdecydowałam się ją zatrudnić. Była to wykwalifikowana osoba, która znała się na sprzątaniu.

Mój dom był zawsze czysty. Kobieta, którą zatrudniłam do sprzątania doskonale wywiązywała się ze wszystkich swoich obowiązków a czasami nawet robiła więcej, niż to było konieczne. Dałam jej sporą podwyżkę, gdyż miałam nadzieję, że zostanie u mnie na stałe, bo była niezastąpiona.