Dowiedziałam się, że w Polsce jest firma, która od wielu lat świadczy profesjonalne usługi geodezyjne w Łańcucie i okolicznym rejonie. Specjalizuje się w pomiarach geodezyjnych, pracach katastralnych, obsłudze budowlanej oraz zapewnia klientom optymalne warunki i ceny. Akurat szukałam geodety i cieszę się, że trafiłam na taką fachową firmę.

Warto korzystać z usług geodezyjnych

usługi geodezyjne ŁańcutPrzede wszystkim cieszę się, że te usługi geodezyjne mają wysoki poziom odpowiedzialności, co pozwala na wykonywanie prac geodezyjnych o dowolnej złożoności. Tak było w moim przypadku, kiedy musiałam wykonać pomiary geodezyjne pod nowy market na nieco niepewnym terenie. Geodeci przeprowadzili pomiary i stworzyli dla mnie mapy w skali 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500. Przeprowadzono również pomiary obiektów podziemnych i łączności. I właśnie na podstawie tych specjalistycznych wyników sporządzono plan wskazujący położenie i charakterystykę każdego drzewa, krzewu i innej roślinności na danym obszarze. Wykonano także usługi katastralne obejmujące określenie granic działek, ewidencję katastralną obiektów, opracowanie planów granic. Doradztwo z zakresu prawa gruntowego to również coś, co zaproponowały mi usługi geodezyjne Łańcut okazał się dobrym pomysłem na wybór firmy, ponieważ moja koncepcja projektu została zaakceptowana przez urząd miasta. Było to dla mnie ogromne wsparcie budowlane. Oznaczało to pełen zakres działań z zakresu geodezji przed rozpoczęciem budowy marketu.

Firma była w stanie przeprowadzić kompleksowe prace geodezyjne na terenie mojej działki. Płacąc za te usługi, każdy mogłam liczyć na profesjonalizm, brak jakichkolwiek wątpliwości czy obaw w przyszłości. Cena była optymalna do jakości usług. Nie żałuję, że skorzystałam z firmy z Łańcuta.