Kiedy z mężem otwieraliśmy hotel piętnaście lat temu, nie wiedzieliśmy, że dbanie o niego jest taką ciężką pracą. Z początku ciężko szło nam z biznesem, dlatego na wiele nie mogliśmy sobie pozwolić. Na skutek negatywnych czynników atmosferycznych doszło do wylęgu grzyba na konstrukcji budynku.

Dezynfekowanie hotelu we Wrocławiu

dezynfekcja konstrukcji wrocławWiązało się to z pewnością z obecnością drobnoustrojów, co było niebezpieczne dla naszych gości, a także dla nas.Wiedzieliśmy, że niezbędna będzie dezynfekcja konstrukcji Wrocław zaś jest miastem, w którym trudno o takie usługi. Jest to bowiem branża, która nie rozwinęła się jeszcze odpowiednio. Znaleźć można w tym dużym mieście raptem parę firm, które się tym zajmują – i w dodatku proponują kosmiczne ceny. Na szczęście Janusz natrafił na takie przedsiębiorstwo, które było na naszą kieszeń. Mogliśmy więc zdecydować się na dezynfekcję konstrukcji, dzięki czemu pozbędziemy się wszelkich drobnoustrojów, insektów oraz bakterii, wirusów i grzybów. Takie firmy pracują na profesjonalnym sprzęcie i stosują jedynie sprawdzoną chemię, bezpieczną dla otoczenia. Z usług przedsiębiorstwa wybranego przez nas korzystało już wiele zakładów spożywczych i gastronomicznych, jak też parę pensjonatów oraz hoteli, dlatego byliśmy dobrej myśli. Pracownik zadeklarował także możliwość wyczyszczenia klimatyzacji oraz wentylacji, ponieważ posiadał niezbędne sprzęt do tego. Zgodziliśmy się i cieszyliśmy, że dezynfekcja będzie tak kompleksowa.

W efekcie cała konstrukcja została zdezynfekowana, co było idealnym posunięciem. Grzyb już nie szpecił elewacji, nie było mowy o bakteriach i innych drobnoustrojach. Atrakcyjny wygląd budynku przełożył się na fakt, że zaczęło nas odwiedzać więcej gości. Dzięki temu koszt usługi, jaką była dezynfekcja konstrukcji we Wrocławiu, szybko nam się zwrócił.