Będąc dentystą doskonale wiedziałem jak ważna jest autoprezentacja. Prowadziłem prywatny gabinet i bardzo o niego dbałem. Ludzie zwracali uwagę na to gdzie leczą swoje zęby dlatego ja starałem się zadbać o jakość swoich usług.

Zamówiłem wizytówkę do gabinetu dentystycznego 

wizytówki w ToruniuOstatnio zmieniłem numer telefonu do gabinetu i musiałem zamówić nowe wizytówki z moim imieniem i nazwiskiem. To było nie zwykle ważne, ponieważ każda osoba po wizycie otrzymywała datę z następnym terminem leczenia oraz moją wizytówkę do gabinetu. Jako profesjonalista dbałem o swój wizerunek dlatego one musiały być najwyższej jakości. Oczywiście w tej sprawie zadzwoniłem do najlepszej drukarni w Toruniu. Tam można było szybko zrealizować zamówienie na sztywnym materiale, który idealnie nadawał się na wizytówki. Dodatkowo miałem już nawet wykonany przeze mnie ulepszony projekt starej ze wprowadzonymi zmianami. Wszystko udało mi się załatwić drogą elektroniczną dzięki temu zaoszczędziłem czas. Przez telefon ustaliłem rozmiar, który mnie interesuje oraz ilość zamawianych sztuk. Musiałem je tylko odebrać już następnego dnia. Wizytówki w Toruniu, które otrzymałem były rewelacyjne. Papier był wyższej klasy, a sam druk estetyczny i dobrze czytelny. Byłem z tego zadowolony, ponieważ okazały się o wiele lepsze niż te pozostałe, które postanowiłem zamówić w innym miejscu kilka lat temu. Takie wizytówki w gabinecie dentystycznym grały istotną rolę, ponieważ zawierały istotne informacje co do kontaktu.

Na dodatek można było w łatwy sposób przekazać ją swojemu znajomemu dzięki temu była to poniekąd inwestycja w samą reklamę. Oczywiście musiałem również zwrócić uwagę na łatwy kontakt z klientem dzięki, któremu mogłem zaoszczędzić cenny czas i przyjąć jeszcze kilku pacjentów.