Przez wiele lat zaciskania pasa, w końcu zebrałem dużą sumę pieniędzy, która pozwalała mi na zainwestowanie w nieruchomość, która miała stać się moim miejscem na ziemi. Trafiła mi się niezła okazja. W całkiem okazyjnej cenie zakupiłem dom do remontu, położony w malowniczej okolicy, ale przede wszystkim – na dużej działce. Potrzebowałem jednak pomocy projektanta, który zaoferowałby mi ciekawe pomysły na ten dom.

Współpraca z doświadczonym projektantem wnętrz

doświadczony projektant wnętrz w PoznaniuZakup posiadłości był w moim życiu bardzo ważnym wydarzeniem. Pieniądze na tego typu inwestycję zbierałem od kilku ładnych lat. Były to dla mnie niełatwe lata, ponieważ musiałem odmawiać sobie wielu rzeczy. Szczerze mówiąc miałem już totalnie dość ciągłego oszczędzania, dlatego niemal odetchnąłem z ulgą, kiedy otrzymałem klucze do swojego nowego domu. Oglądając jego stan, wiedziałem że konieczny będzie gruntowny remont. Chciałem, by w tym domu mieszkało mi się rewelacyjnie, stąd też obiektem mojego zainteresowania bardzo szybko stał się doświadczony projektant wnętrz w Poznaniu. Znalezienie go nie było wielkim wyzwaniem. Jego portfolio od razu przykuło moją uwagę. Dzięki niemu byłem pewien, że będę zadowolony z naszej współpracy. Miałem nadzieję, że dzięki działaniom projektanta, pokocham swój nowy dom. Bardzo chciałem, by tak było, ponieważ byłem w takim wieku, że zacząłem odczuwać potrzebę posiadania własnego miejsca na ziemi.

Teraz, kiedy siedzę w swoim pięknym domu, jestem bardzo szczęśliwym człowiekiem. Dzięki współpracy z projektantem, prezentuje się on fantastycznie. Z pewnością będę polecał tego fachowca swoim znajomym, którzy będą potrzebowali solidnego wsparcia specjalisty. Teraz mieszkanie w moim domku jest dla mnie czystą przyjemnością. Cieszę się każdą chwilą.