Razem z moją rodziną uwielbiamy wszelkiego rodzaju wycieczki. Bardzo lubię spędzać wolny czas w pięknych okolicznościach przyrody wraz z najbliższymi. W tym roku, postanowiłam wcześniej skorzystać z urlopu wypoczynkowego i zabrałam rodzinę w piękne i malownicze miejsce.

Komfortowy pensjonat w Kudowie Zdroju

pensjonaty kudowa zdrójCelem naszej wycieczki była urokliwa i malownicza miejscowość uzdrowiskowa położona na południu kraju, blisko granicy z Czechami. Chciałam spędzić ten urlop aktywnie oraz blisko natury. Pewnego dnia, usiadałam przed ekranem domowego laptopa i rozpoczęłam poszukiwania komfortowych noclegów dla naszej rodzinki. Jeśli chodzi o dobre pensjonaty Kudowa Zdrój ma wiele do zaoferowania. Znajduje się tutaj wiele ośrodków przeznaczonych dla rodzin. Wybrałam pensjonat zlokalizowany blisko kompleksu uzdrowiskowego, aby seniorka naszego rodu miała możliwość częstego korzystania ze zdrowotnych spacerów. Po przyjeździe na miejsce naszym oczom ukazał się bardzo ładny budynek, który już od samego wejścia zachęcał do odwiedzin. Wewnątrz pensjonatu znajdowała się klasycznie urządzona recepcja, a nasze pokoje ulokowane zostały na pierwszym piętrze. Pokój moich rodziców znajdował się obok naszego, a gustownie urządzony korytarz sprawiał bardzo pozytywne wrażenie. Nasz pokój został wyposażony w duże, drewniane małżeńskie łóżko, na którym znajdowała się ręcznie wykonana haftowana narzuta. W naszej łazience znalazłam wszelkie potrzebne akcesoria wraz z pięknym zestawem w postaci naturalnego szamponu oraz płynu do kąpieli, które zostały wytworzone z naturalnych składników znajdujących się w regionie. Podczas naszego pobytu korzystaliśmy z uroków tego pięknego miasta oraz uzdrowiska, a popołudnia i wieczory spędzaliśmy w restauracji, która znajdowała się w naszym pensjonacie i serwowała przepyszne dania kuchni polskiej. Pokoje okazały się bardzo wygodne i komfortowe, w pensjonacie panował spokój oraz miła atmosfera.

Nasza rodzinna wycieczka okazała się bardzo udana. Cieszyłam się z tego, że mogłam sprawić najbliższym tak ciekawą niespodziankę. Dzięki temu, wszyscy odpoczęliśmy i spędziliśmy miło czas w przepięknych okolicznościach przyrody.