Nocny wypoczynek gwarantuje nam całodzienny komfort podczas pracy i innych czynności. Dlatego tak ważna jest jakość pościeli, pod którą śpimy. Idealnie, by była miękką, nie powodowała pocenia się i dobrze się prała. Takie cechy i dodatkowo piękne wzory, posiadają zestawy pościeli firmy Andropol. Pościel uszyta z miękkie i delikatnej satyny cechuje się wyjątkową elegancją i świeżością.

Nowoczesne wzory dwustronnej, satynowej pościeli Andropol

satynowa pościel marki andropolW ofercie zestawów pościeli Andropol, szczególnie warto spojrzeć na satynę. Posiada piękne, nowoczesne, stylowe wzory. Są wśród nich modne, różowe flamingi na szarym tle, popularne wzory geometryczne, motyle. Satynowa pościel marki Andropol jest dwustronna. Oznacza to, że po obu stronach znajdziemy inny wzór lub deseń. Dzięki temu zabiegowi, gdy przewrócimy kołdrę na drugą stronę, całkiem odmieni się wygląd łóżka. To oferta bardzo praktyczna, dla osób, które chcą mieć urozmaicenie i piękną, stylową sypialnię. Oryginalne i nowoczesne wzory, idące z duchem czasu, to z pewnością znak rozpoznawczy firmy Andropol. Pościel satynowa, bawełniana, nadaje się do prania w temperaturze 40 stopni. Nie wymaga wybielania, suszyć należy na niskich obrotach. Można ją prasować do 150 stopni. Zakup kompletu pościelowego zapewni nam błogi i spokojny sen. Zestawy pościelowe Andropol, są także idealnym prezentem na różne okazje. Satyna dostępna jest w różnych deseniach i rozmiarach dostosowanych do klasycznych łóżek.

Delikatna satynowa pościel z bawełnianych włókien jest miękka i delikatna w dotyku. Materiał daje komfort snu i użytkowania. Tego typu pościele nie gniotą się, zatem nie musimy ich często prasować. Kolory i wzory są modne a opcja dwustronnych kołder to wyjście naprzeciw wszystkim, którym zależy na wygodzie i nowoczesnym dizajnie.